6 Yaşındaki Kızını Sevgililer Gününde Yemeğe Çıkaran Baba Yabancıların Bıraktığı Notu Görünce Gözyaşlarını Tutamadı – biliyomuydun.com

6 Yaşındaki Kızını Sevgililer Gününde Yemeğe Çıkaran Baba Yabancıların Bıraktığı Notu Görünce Gözyaşlarını Tutamadı

Yaşam 24 Nisan, 16:50'de eklendi

6 Yaşındaki Kızını Sevgililer Gününde Yemeğe Çıkaran Baba Yabancıların Bıraktığı Notu Görünce Gözyaşlarını Tutamadı

Tek başına çocuk büyütmek epey zor bir iş. Bir yandan çalışırken bir yandan da aklınız çocuğunuzda oluyor. Onun geleceğini düşünerek bazı şeylerden ödün veriyorsunuz.

Altı yaşındaki kızını tek başına büyüten bir baba, sevgililer gününde onu akşam yemeğine çıkardı. Aynı yere o gün bir çift daha gelmişti. Baba ve kızı görünce etkilenmeden edemediler.

Baba ve kız yemeklerini yerken bir yandan da gülüp eğlendiler. Onları bir yan masadaki çift hayranlıkla izledi. Hatta baba ve kıza bir not bıraktılar.

Notta şunlar yazıyordu:

“Merhaba!

Pür dikkat sizi izlediğimiz için özür dileriz. Eşim ve ben, minik sevgilinizle olan randevunuzu gördük ve ne kadar iyi bir baba olduğunuzu düşündük. Babasız büyüyen iki yetişkin olarak, kızınız böylesine bir baba figürüyle yetiştiği için çok şanslı.

İyi bir baba olmaya devam edin. Akşam yemeğiniz bizden!”

Notu gören baba gözyaşlarını tutamadı.

Maalesef bırakılan notta isim olmadığından babanın, çifte teşekkür etme şansı olmadı.

Baba, notun yer aldığı fotoğrafı internette paylaşarak “Kızını tek başına büyüten bir baba olarak, altı yaşındaki kızımı sevgililer gününde akşam yemeğine çıkardım. Yalan söylemeyeceğim. Notu görünce ağladım. Notu yazan kişilere çok teşekkür ediyorum!” dedi.

Bazen hepimiz böyle güzel şeyler görsek de bir adım daha atarak çiftin yaptığı gibi bir şey yapmıyoruz.

Aslında tek yapmamız gereken bu tür durumlarda çiftin yaptığı gibi hareket etmek ve birilerine hayatı boyunca unutamayacağı türden bir anı kazandırmak. Katılıyorsanız paylaşmayı unutmayın.

Kaynak: https://tr.newsner.com/haberler/alti-yasindaki-kizini-sevgililer-gununde-yemege-cikaran-baba-yabancilarin-biraktigi-notu-gorunce-gozyaslarini-tutamadi/

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.