Sıra dışı güzellikleriyle moda dünyasının gözdesi olan 10 model – biliyomuydun.com

Sıra dışı güzellikleriyle moda dünyasının gözdesi olan 10 model

Kadın 29 Nisan, 13:17'de eklendi

 

Sıra dışı güzellikleriyle moda dünyasının gözdesi olan 10 model

Güzellik algımız geçen yıllarla birlikte değişiyor. Artık geleneksel güzellik kalıplarına hapsolmaktan kurtuluyoruz. Bu süreç yavaş işliyor olsa da eşsiz özellikleri ve farklı güzellikleriyle moda dünyasında kendilerine yer bulan genç ve cesur kadınlar hepimiz için hem örnek hem de ilham kaynağı olmaya devam ediyorlar. İşte bu harika kadınlar…

Ellia Sophia

Ellia Sophia’nın dünya dışından gibi görünen yüzü o kadar güzel ve ilgi çekici ki bir bakan bir daha unutamıyor.

Vogue dergisi tarafından yılın podyum keşfi olarak adlandırılması hiç şaşırtıcı değil.

Meghan Collison

Kanadalı model Meghan Collison “Kendi olmayı seviyorum.” diyormuş. Sıra dışı görüntüsüne rağmen sahip olduğu bu özgüven  Dolce & Gabbana, Marc Jacobs, Prada, Valentino, Givenchy ve Louis Vuitton gibi moda devlerinin yetenek avcılarının peşine düşmelerine sebep olmuş.

Maria Oz

Kısa animasyon videoları çeken Maria Oz ilginç görüntüsüyle internet şöhreti olmuş. İnsanlar Maria’nın gözlerini fotoşop hilesiyle büyüttüğünü söyleseler de genç kadın bu özelliğini babasından aldığını söylüyor.

Marjan Jonkman

Marjan Jonkman bugüne kadar görülmüş en başarılı Hollandalı model olarak kabul ediliyor. Bunun nedeniyse Saint Lauren’in yeni ilham kaynağı olması. Başarısının sırrı ise çok çalışmasıymış.

Katarzyna Jujeczka

Katarzyna Jujeczka tren yolculuğu yaparken keşfedilmiş. Kendisini keşfeden kişi sıra dışı görüntüsüyle geleceğin yıldız adaylarından birine baktığını hemen anlamış.

O günden beri Prada, Calvin Klein ve Christian Dior gibi markalarla çalışan Polonyalı güzel bu keşfin doğruluğunu kanıtlıyor adeta.

Anok Yai

19 yaşındaki Anok Yai bir festivalde tesadüfen çekilen fotoğrafı sayesinde üne kavuşmuş.

Ünlü Next Ajansı’nın dikkatini çeken genç kadın sadece yüklü bir kontrata imza atmakla kalmayıp kendine dünyadan yüzbinlerce hayran da kazandı.

Tsunaina

Londra Moda Haftası’nın açılışında herkesi büyüleyen Tsunaina Tibetli. Güzelliğini gören herkes ona bir daha bakıyormuş. Otoritelere göre uluslararası üne kavuşması an meselesi.

Willow Hand

18 yaşındaki güzel model şimdiden Prada, Valentino, Chanel, Dolce & Gabbana, Alexander McQueen gibi markalarla çalışmaya başlamış bile.

Modacılar tarafından Disney çizgi filmlerindeki prenseslere benzetilen genç kadın bu özelliği sayesinde parlak bir kariyer sahibi olacağa benziyor.

Nyane Lebajoa

Nyane Lebajoa sadece bir Instagram şöhreti değil aynı zamanda bir tasarımcı. Güzellik ve modaya getirdiği farklı bakış açısıyla kimsenin kayıtsız kalamadığı güzel sanatçının 800 binden fayla takipçisi her gün yaptığı paylaşımları bekliyor.

Unia Pakhomova

Gucci, Alexander Wang, Balenciaga gibi dünya devi markalarla çalışan Rus Unia Pakhomova elfleri andıran görüntüsüyle dikkat çekiyor.

Güzel model bu alanda kariyer yapmaya görünüşü yüzünden başarılı olamayacağını söyleyenleri yanıltmak için karar vermiş ve haklı çıkmış.

Kaynak: http://www.posta.com.tr/sira-disi-guzellikleriyle-moda-dunyasinin-gozdesi-olan-10-model-fotograflihaberi-1411315-7

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.