2017 yılının en çok izlenen filmleri – biliyomuydun.com

2017 yılının en çok izlenen filmleri

Eğlence 14 Mayıs, 16:24'de eklendi

Çılgın Hırsız 3 – Despicable Me 3

 

Gru’nun, insanlığı tehdit eden son kötüyü de ele geçirmekte başarısız olması onun, Anti-Kötüler birliğinden kovulmasına neden olur. Büyük bir kimlik krizi yaşanması muhtemeldir. Fakat, gizemli bir yabancının ortaya çıkması ve Gru ’ya uzun bir zaman önce kaybettiği erkek kardeşinin haberlerini vermektedir. Kardeşi ise ikizinin çılgınca attığı adımlarını umutsuzca takip etmek ister. Ayrıca eski bir süper kötü olmanın da nasıl iyi bir his olduğunu yeni baştan keşfedecektir. Daha öncesinde kötülük ve suça bulaşan Gru ’nun yaşadığı olaylardan sonra iyi bir kişi olmaya karar verdiğini ve o şekilde kalabilmek için her şeyden vazgeçtiğini anlatmaktadır. Gru ’nun hayatının anlatıldığı film özellikle çocukların ilgisini üzerine toplama başarısını yakalamıştır.

 

25 Ağustos 2017 tarihinde vizyona giren ve yönetmen koltuğunda Pierre Coffin ’in oturduğu Çılgın Hırsız 3 filmi macera ve komedi türünde çocukların en sevdiği filmler arasında yer almayı başarmıştır. Filmin başrolünde yer alan Steve Carell, Kristen Wiig ve Trey Parker gibi oyuncuların bulunması ise filmin izleyicilere duygu ve düşünceleri daha iyi bir şekilde aktarabilmesini sağlıyor.

Çılgın Hırsız 3 – Despicable Me 3 1080p İzle

Hızlı ve Öfkeli 8

 

Serinin en son ve sekizinci filmi olarak vizyona çıkan Hızlı ve Öfkeli 8 aksiyon ve gerilim türünün en kaliteli filmlerinden birisi olarak 13 Nisan 2017 tarihinde izleyicilerinin karşısına çıktı. Suça bulaşan ekibin artık sakin ve suçtan uzakta bir hayata sahip olmak istediklerine karar verirler. Dom ve Letty evlenerek balayına gideceklerdir. Balayına giderken Brian ile Mia da emekli olma kararı verirler. Dünya turu yapmakta olan ekipte tüm ekip üyelerinin temize çıkması ile ekipteki herkes normal yaşamlarına geri dönmeyi başarırlar.

 

Fakat, oldukça gizemli bir kadın olan Chiper, Dom ’u hedef alır. Dom ‘u tekrardan suça bulaştırabilmek için ikna etmeye çalışan Chiper, Dom ’u bu duruma ikna ederek onu sevdikleri ve güvendikleri insanların arasından ayırmaktadır. Dom ‘u bu durumdan kurtarabilmenin tek yolu tüm ekibin onun peşine düşerek bu yoldan onu çekip çıkarmasıdır. Baş rollerinde Van Diesel, Dwayne Johnson, Gary Gray ‘in oturduğu film geniş oyuncu kadrosuyla da herkesi kendine hayran bırakmayı başarıyor.

https://www.imdb.com/title/tt4630562/

Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales –

 

26 Mayıs 2017 tarihinde vizyona giren serinin en güzel filmlerinden biri olan Karayip Korsanları Salazar’ın İntikamı başrollerinde Johnty Depp ve Javier Bardem gibi aktörlerin oynadığı ve türlü maceraların yaşandığı en iyi aksiyon filmleri arasında yer almaktadır. Çılgın maceraları ile tanınan, kaptanların şahı olan fakat bir o kadar da talihsizlikler yaşayan Jack Sparrow, yelkenlerini açtığı sularda yaklaşan birbirinden kötü rüzgarları hissetmektedir.

 

Kaptan Salazar ’ın komutasında olan korsanlar, denizde bulunan tüm korsanları öldürürler ve şeytan üçgeninden çıkmak için gösterdikleri çabalarında başarılı olurlar. Hayatta kalan tek korsan ise kaptan Jack Sparrow ’dur. Salazardan kaçabilmek için Poseidon Asası ’nın peşine düşmektedir. Efsanevi asayı bulabilmek adına güzel ve son derece zeki bir gökbilimci olan Carina Smyth ve genç denizci Henry ile bir anlaşma yapar. Dying Gull adındaki geminin dümeninde olan Sparrow ise kötü kaderi terse çevirme ve karşısındaki düşmanlardan kurtulabilmenin yollarını arayacaktır. Filmde de kaptan Jack Sparrow ’un başına gelenlerden kurtulmak için yaşadığı maceralar tüm ayrıntıları ile ele alınarak anlatılmaktadır.

https://www.imdb.com/title/tt1790809/

Logan (2017)

 

3 Mart 2017 tarihinde vizyona giren Logan Wolverine filmi bilim kurgu türünün son yıllarda çıkan en güzel örneklerinden birisi olmuştur. ABD de çekimleri yapılan filmin başrollerini Hugh Jackman ile birlikte Patrick Stewart paylaşmaktadır. Fragmanı ile de büyük ses getiren film Wolverine ile Professor X arasındaki yaşanmışlıkları anlatmaktadır. Oldukça yakın bir gelecek içinde yaşlanan ve yorgun düşen Wolverine, Meksika sınırında saklanır. Fakat Logan ’ın dünyada gizlenmesi ve mirası, karanlık güçlerin takibine takılan genç bir mutant geldiği anda sona erecektir.

 

Wolverine ise genç bir kadının klonunu, Nathanial Essex ’in liderliğinde oldukça kötü bir organizasyondan korumak için çalışmaktadır. Hugh Jackman ’ı ise son kez Wolverine olarak gördüğümüz bu filmde Logan ’ı James Mangold yönetmektedir. Başrollerini ünlü aktörlerin paylaştığı Logan Wolverine filmi vizyona girdiği ilk günden itibaren Logan’ın yaşadığı eğlenceli maceraları anlattığı için izleyicilerden tam not almayı başarıyor. Vizyonda kaldığı süre boyunca beyaz perdenin değişilmeyen filmlerinden birisi olan Logan Wolverine birçok ödüle layık görülmeyi de hakketmektedir.

https://www.imdb.com/title/tt3315342/

Thor: Ragnarok (2017)

 

Yönetmen koltuğunda Taika Waititi ‘nin oturduğu Thor Ragnarok filmi son yıllarda aksiyon ve bilimkurgu türlerinde ortaya çıkan en kaliteli filmlerden birisi olmayı başarmıştır. Thor serisinin 2017 yılında izleyicisi ile buluşan üçüncü filmi olan Thor Ragnarok, yaklaşan Norse kıyametini konu almaktadır. Asgard ’tan uzakta ve evrenin öbür ucuna hapsolan Thor çıkış yolu bulmakta zorlanmaktadır. Güçlü çekici de yanında olmayan Thor ve Asgard yıkımın eşiğinde olduğu için oldukça endişelidir. Ragnarok zamanı gelmiş ve gerçekleşirse tüm Asgardlıların yok olmasına neden olacak ve yıkımın sorumlusu olarak ise acımasız Hela tutulacaktır.

 

Asgar ’ı kurtarmak için özgür kalması gereken Thor, bunun için karşısına müttefiklerinden birisi olan Hulk ’ı çıkarmalı ve ölümcül yarışmayı bir an önce kazanmalıdır. Craig Kyle ve Christopher Yost ikilisinin kaleme alarak senaryosunu yazdığı filmin başrollerinde eski serilerde olduğu gibi Chris Hemsworth ile birlikte Tom Hiddleston oynamaktadır. 27 Ekim 2017 tarihinde vizyona giren Thor Ragnarok filminin fragmanı yayınlandığı ilk günden bu yana izleyicilerden de olumlu geri dönüşler almayı başarıyor.

https://www.imdb.com/title/tt3501632/

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.