Cinsel İçerik Yıldızı ve Papaz, Evlendikten Sonra Mesleklerini Bıraktı – biliyomuydun.com

Cinsel İçerik Yıldızı ve Papaz, Evlendikten Sonra Mesleklerini Bıraktı

Dünya 4 Eylül, 13:53'de eklendi

 

Jenna Presley adıyla tanınan cinsel içerikli film yıldızı Brittni De La Mora, bir papazla evlendi. Çift düğünden sonra mesleklerini bırakarak dindar bir hayat yaşamaya başladı.

Yetişkin filmleri sektöründe “Jenna Presley” takma adını kullanan 31 yaşındaki Brittni De La Mora, bir papazla evlendikten sonra mesleğini bırakarak dindar yaşamaya başladı. Yıldızın eşi de evlendikten sonra papazlığı bırakmak zorunda kaldı.

CİNSEL İÇERİKLİ FİLM YILDIZLIĞINI BIRAKTI

Brittni De La Mora, sektörden ayrıldıktan sonra dindar ve sağlıklı bir hayat sürdüğü ifade edildi. New York Post’a konuşan Mora, “Dünyanın en seksi cinsel içerikli film yıldızı seçildim. İlaçlara binlerce dolar para ödüyordum” ifadelerinde bulundu.

KİLİSEYE GİTTİKTEN SONRA İNCİL OKUMAYA BAŞLADI

Mora’nın, 375’e yakın sahnesinde yer aldığı ve o zamanlarda aylık 30 bin dolar kazandığı belirtildi. Mora, sektörde yer aldığı zamanlarda, uyuşturucu bağımlılığının bulunduğunu ve hayatına son verme düşüncelerine sahip olduğunu belirtti. 31 yaşındaki Mora, 2012 yılında kiliseye gitmeye başladıktan sonra sektöre veda ettiğini, İncil okumaya başladığını ve uyuşturucu bağımlılığından kurtulduğunu ifade etti.

SEKTÖRDE ÇALIŞANLARA İNCİL’İ OKUMAYI ÖNERDİ

Cornerstone Kilisesi’ne gitmeye başladıktan sonra kocası papaz Richard De La Mora ile tanışan yıldız, kocasıyla iki kitap yazdı ve sektörde çalışanlara İncil’i okumalarını önerdiği belirtildi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.