İnstagram’daki Herkes Bu Haberi Konuşuyor…! Üniversite Mezunu İki Kız Kardeşin Kurmuş Olduğu Harika İş… – biliyomuydun.com

İnstagram’daki Herkes Bu Haberi Konuşuyor…! Üniversite Mezunu İki Kız Kardeşin Kurmuş Olduğu Harika İş…

Eğlence 25 Eylül, 14:05'de eklendi

 

Bilkent Üniversitesinden Mezun olduktan sonra iki kız kardeş sevimli dostlarımız için hazırlamış oldukları herkesi çok şaşırtıyor… İnstagram bütün ünlüler bu haberi Konuşuyor…

Dört ayaklı dostlarımız artık daha da stil sahibi. Ailemizin en değerli üyeleri, sadık dostlarımız için birbirinden eğlenceli ve kullanışlı bandanalar, yemek kapları ve papyonlar üreten Rock’n Dogs, köpek dostlarımızın stil sahibi görünmesini sağlıyor. Çift taraflı kullanılabilen ve köpeğinizin boynuna göre ayarlanabilen kilit sistemli bandanalar, renkli papyonlar ve patiklerin yanı sıra ‘Sweet Dreams’ mesajlı köpek yatakları, üzeri ‘Enjoy Your Meal’ yazılı mama kapları da üreten Rock’n Dogs, Londra Westminster İşletme Okulu ve Bilkent Üniversitesi’nden mezun iki kardeşin sadık dostları Leo ve Mia’nın ihtiyaçlarından yola çıkarak kurulmuş.

 

Rock’n Dogs’un en dikkat çeken yanlarından biri ise sadık dostlarımızın papyonlarını ya da bandanalarını kişiselleştirip üzerine ismini, sevdiğiniz bir kelimeyi ya da sloganı yazdırabilmeniz. Markanın sevimli modeli şu an iki kız kardeşin köpekleri Leo ve Mia olsa da, Rock’n Dogs’un tasarımlarını kedilerden, tavşanlara tüm hayvan dostlarımız için kullanılabiliyor.

Ayrıca Rock’n Dogs, sadece papyonlar, mama kapları ve yataklarla sınırlı kalmayıp, gelecek sezonlarda sevimli dostlarımız için birbirinden güzel ve eğlenceli kıyafetler de tasarlayacak!

Markanın renkli, eğlenceli ve modern koleksiyonlarını incelemek ve sipariş vermek için Instagram sayfaları @rockndogss’u takip etmenizi şiddetle tavsiye ederiz.

 

 

https://www.instagram.com/rockndogss/

 

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

Başlıklar: ,