Atomizer Elektronik Sigara – biliyomuydun.com

Atomizer Elektronik Sigara

Genel 7 Kasım, 15:44'de eklendi

 

 

Elektronik sigaralarda, elektronik likidi buhar haline getirmeye yarayan ısıtma elemanı olarak atomizer kullanılmaktadır. Genellikle bu ısıtma elemanı üç bölüme yer vermektedir. Köprü, ısıtma bobini ve elektronik likidin emilmesini sağlayan fitil parçanın bölümleridir. Ayrıca nebulizer olarak da bilinen parça, sık sık arızalanabilen bir yapıya sahiptir. Bu sebeple elektronik sigaralarda bu parçanın tamiratı ya da değiştirilmesi gerekiyor. Elektronik sigaranız için parçanın teminini tr elektronik sigara
ile yapabilirsiniz. Firma sizlere elektronik sigaraların tamamıyla uyumlu olan atomizerleri sunmaktadır. Bu sayede e-sigaranızı değiştireceğiniz parça ile kolaylıkla yeniden kullanmaya başlayabileceksiniz.
Atomizer Çalışma Prensibi
Atomizerin düzgün çalışması için, ısıtma serpantininin sıvıya batırılmış olması ya da çok doymuş bir atmosferde olarak aşırı ısınması gerekecektir. E-likit, parçayı yaklaşık 60-70 santigrat derece sıcaklıklarda tutmaktadır. Bu da likidin bir anlamda soğutucu olarak işlev gördüğünü göstermektedir. Soğutmak için yeterli neme sahip değilse, ısıtma elemanının bobini aşırı ısınabilir. 300 santigrat dereceye kadar sıcaklıklara ulaşması mümkün olan parça sonuç olarak arızalanacaktır.
Buharlaşacak herhangi bir sıvı olmadığında, kartuşun fitili ve dolgu malzemesi yanar. Bu durumda ısıtma elemanının dahili bileşenleri de erimeye maruz kalır. Bu sebeple e-likidi düzenli olarak bitmeden doldurarak kullanmak önemlidir. Parçanın arıza yapması veya dahili bileşenlerinin erimesi, parçanın değiştirilmesi gerektiğine işaret olacağından, firmanın ürün kataloglarını inceleyebilirsiniz. Kullandığınız elektronik sigara markasına uyumlu olan bir ısıtma elemanını seçmek ve sipariş vermek aramalarla birlikte son derece kolay olmaktadır.
Yalnızca birkaç yıl önce, piyasada birkaç farklı ısıtma elemanına yer veriliyordu. Fakat bugün kullanıcıların seçebileceği çeşitli tiplerde atomizerler vardır. Bu çeşitlilik sadece tasarımda sınırlı kalmıyor, aynı zamanda kullanım amacı bakımından da çok çeşitli parçalara yer veriliyor. Firmanın bünyesinde son yıllarda satışa çıkan her çeşit atomizere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bunların tamamı temel olarak aynı işlevi görseler de, e-likidi buharlaştırmak konusunda daha güçlü işlevler görebilmektedirler. Bu sayede likidin içiminde de hissedilir farklar ortaya koyarlar. Örneğin bobin direnci, daha güçlü aroma hissi gibi seçenekler bu yeni piyasa ürünlerinde yer verilen birkaç özelliktir.
Atomizer ile E-Sigara Kullanmak
Bir elektronik sigara, tütün ürünleri kullanan kişilere sigarayı bırakma konusunda son derece yardımcı olabiliyor. Farklı çalışma prensipleriyle birlikte, kullanıcıların tütün ihtiyacının e-likit buharı yardımıyla giderilmesi sağlanabilmektedir. Elektronik sigaraların ısıtma elemanları yani atomizerler, sık arızalanan parçalar oldukları için genellikle değiştirmek gerekebiliyor. Elektronik sigarayı kullanmaya devam etmek için, bu parçayı yenilemek oldukça önemlidir. Aşırı ısınmaya maruz kaldığı zaman, belirtildiği üzere parça arıza yapabilir ya da ısıtma devrelerinde erime meydana gelebilir. Bu sebeple orijinal ürün kullanmanın yanı sıra, doğru bir kullanım da gerçekleştirmek, bu parçanın uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır.
Atomizerlerin tamir işlemi son derece zordur. Teller, seramik elyaf ipler gibi tamirat malzemeleri kullanılması gerekmektedir ve doğru işlemler yapılmadığı takdirde parça elektronik sigaraya da zarar verecektir. Bu sebeple bu parçanın değiştirilmesi ve orijinal ürünleri tercih etmek önemli bir konu halini alıyor. Isıtma elemanlarına ilişkin parçaları TR Elektronik Sigara’nın firma adresinde bulmanız mümkündür. Piyasaya son sürülen farklı özellikteki ısıtma elemanlarına da firma aracılığıyla ulaşabilmektesiniz. Farklı markaların ürünlerine yer veren firma, bu ürünleri uygun fiyatlar dahilinde siz müşterilerle buluşturduğu için sipariş ve ödeme işlemlerinde son derece kolay işlemler yapabilirsiniz.
Atomizer Çeşitleri
Kolay montajlı olan birçok ısıtma elemanı parçasına firmanın bünyesinde ulaşabilirsiniz. Bu ısıtma elemanlarına likit doldurarak kullanacağınız için, dikkate almanız gereken nokta e-likit kapasitesi olacaktır. Örneğin 10 ml olan likit kapasiteli atomizerlere yer verilebildiği gibi, 4 ml likit kapasiteli parçaları da bulabilmeniz mümkündür. Farklı ihtiyaçlara göre bu likit kapasitesi artabilmekte ya da azalabilmektedir. Böylelikle günlük kullanımınız ne kadar ise, o kapasitede bir parçayı seçmeniz önemli olacaktır.
Parçaların değişkenlik gösteren bir diğer özelliği, ısıtma gücü olmaktadır. Genellikle adaptör ile firmanın satışlarında bulabileceğiniz ürünlerin farklı güç seviyeleri bulunabiliyor. Böylelikle içimde elde edilecek buhar seviyeleri de bu güç seçeneklerine göre seçilebiliyor. Güç seçeneğine her ısıtma elemanı parçasında rastlamak mümkün değildir, ancak bazı parçalarda bu tür bir özelliği görüntüleyebilmeniz olasıdır. Orijinal ve sertifikalı ürünleri bulabileceğiniz online mağazanın bünyesinde Wotofo, OBS, iJoy, Digiflavor, CoilART, GeekVape, ExVape, Smok, Eleaf, ASPIRE ve Steam Crave gibi markaların ürünlerini bulabilme imkanınız vardır.
Online Sipariş Desteği
Farklı birçok elektronik sigara ürün seçeneğine erişebildiğiniz online mağaza bünyesinde, marka ve model bakımında geniş bir seçenek listesine yer veriliyor. Böylelikle kullandığınız elektronik sigaralara yedek parça ve likit temini yapabilirken, elektronik sigara kullanımına yeni başlayacaksanız da başlangıç kitlerine ilişkin ürünleri bulabiliyorsunuz. Ayrıca elinizde bulunan elektronik sigarayı daha iyi bir ürün modelini tercih ederek bir kenara kaldırabilirsiniz. Firma sizler için en iyi elektronik sigaraları sıraladığı listelere de yer vermektedir. Bu, yeni başlayanlar için trelektroniksigara.net adresinde kolaylıkla ürün seçimi yapmalarına imkan tanıyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.