Kadınların Sek*s Hayatlarında En Sık Yaptığı 20 Yanlış – biliyomuydun.com

Kadınların Sek*s Hayatlarında En Sık Yaptığı 20 Yanlış

Kadın 7 Ocak, 16:40'de eklendi

Kadınların Sek*s Hayatlarında En Sık Yaptığı 20 Yanlış

Sek*s hayatında yapılan yanlışlar ilişkiyi tahmin ettiğinizden çok daha fazla etkileyebilir. Yanlış anlaşılmalar partnerinize, size ya tümüyle ilişkiye zarar verebilir.

Kadınların sek*s hayatında sıklıkla yapılan yanlışları sizin için listeledik, okumak için sayfayı aşağıya indirebilirsiniz.

1. Kendine daha az ilgi göstermek

Sek*s terapistleri kadınların çocuklarına ve en iyi arkadaşlarına kendilerinden daha fazla ilgi gösterdiklerini söylüyor.

Kadınlar kendilerine daha az zaman ayırdıklarında vücutlarını paylaşmak onlar için zor olur. Kendine zaman ayıran kadınlar fiziksel ve zihinsel olarak sek*s için hazır olabilir.

2. Vücut kusurlarına odaklanmak

Varis damarlarınıza, çatlaklarınıza, göğüslerinizin boyuna çok takılıyorsunuz. Kendinize güzel olduğunuzu ve kimsenin vücudunun mükemmel olmadığını hatırlatın.

Partneriniz sandığınız gibi kusurlu olduğunu düşündüğünüz yerlerinize odaklanmıyor. Bedeniniz hakkında sevdiğiniz şeylere odaklanın ve göstermekten kaçınmayın.

3. İsteklerini dile getirmemek

Partnerinizin zihninizi okumasını beklememelisiniz. Eleştirmeden, egosuna zarar vermeden partnerinizi teşvik etmeli ve birliktelik esnasında istediğiniz takdirde onu yönlendirmelisiniz.

Zevk aldığınız noktaları ona gösterin ya da zevk aldığınızı belirten sesler çıkararak onu yönlendirin.

4. Gün boyunca flört etmemek

Uzmanlar sek*sin kadınlar için yatak odasında başlamadığını dile getiriyor. Partnerinize gün içerisinde akılda kalıcı özel mesajlar gönderin ya da sabahları işe gitmeden önce kulağına sek*si bir şeyler fısıldayın.

Bunlar sek*s yapacağınız ana kadar beyninizi hazırlayacaktır.

5. Özel anlamı olan geceleri yanlış planlamak

Klasik bir rutin olan duş alıp giyinmek, sonrasında ağır bir yemek yemek ve çok fazla alkol almak…

Bu yanlış bir formül. Sek*s için enerjinizin olmasını istiyorsanız; ağır bir yemektense meze ile alkol almayı tercih edin.

Sevişin ve sonra dışarı çıkın. Enerjiniz tükenmeden keyifli bir gece geçirmiş olacaksınız.

6. Vücut için yağ kullanmaktan utanmak

Islak sek*sin daha zevkli ve daha az acı verici olduğu bir gerçek. Vücudunuza nem ve ıslaklık sağlayacak ürünü kullanmaktan çekinmeyin.

7. Cömert olmamak

Oral sek*sin sana yapılmasını çok seviyorsun ama partnerine yapmayı sevmiyor olabilirsin. Sevgi dolu, sağlıklı bir ilişkide her şey tek taraflı değildir. Bir şeyler aldığınız gibi vermeniz de gerekir.

8. Göz teması kurmamak

Göz teması hangi açıdan bakarsanız bakın önemlidir. Partnerinizle vakit geçirirken telefonla, televizyonla ilgilenmeyin ve sevişirken gözlerinizi kapatmayın. Bakışlarınız onu cesaretlendirir ve sek*s daha iyi sonuçlanabilir.

9. Kirli konuşmayı reddetmek

Kirli konuşmak iki tarafın da cinsel arzularını tetikleyecektir. Bu konuda çok zorlanıyor olsanız bile, “Me*me uçlarımı hafifçe çekmen hoşuma gidiyor.” gibi daha hafif ama cinsel isteği arttırıcı bir cümle kurabilirsiniz.

10. Doğrudan ilişkiye girmek

Ön sevişme yapmayı unutmayın. Ön sevişme sizi cinsel anlamda daha çok uyaracak, vaj*inanın genişlemesini ve ıslanmasını sağlayacak.

Aksi takdirde canınız çok yanabilir. Sek*si zamana yayın. Yavaş yavaş soyunun ve ön sevişmeye başlayın.

11. Yatak odasında aile fotoğrafı bulundurmak

Aile fotoğrafları cinsel arzunuzun azalmasına sebep olacaktır. Yatak odası yerinde, oturma odasına koymayı tercih etmelisiniz.

12. Partner tarafından istenmediğini düşünmek

İş hayatındaki stres, ekonomik problemler erkeklerin ere*ksiyonu üzerinde etkili olabiliyor.

Er*eksiyon olmamasını sizi istemediği şeklinde yorumlamak doğru olmaz. Konu sık sık tekrar etmediği sürece ortada problem edecek bir şey yok demektir.

13. Gülmeyi unutmak

Sek*s yaparken mizah duygusuna sahip olmayı denemelisiniz. Her zaman filmlerdeki gibi düzgün bir sek*s yaşamayacaksınız.

Saçlarınız partnerinizin dirseğinin altına takılabilir ya da benze bir sürü şey yaşayabilirsiniz. Bu durumlarda biraz eğlenceli yaklaşmalısınız yoksa endişeli olmaya başlarsınız ve bu da vaj*inanın kurumasına neden olabilir.

14. Mast*urbasyon yapmamak

Mast*urbasyon yapmak neyi istediğinizi anlamanız, ve zevki doruklarda yaşamak istediğinizi anlamanız için en iyi yoldur.

Zevk alacağınız yeni noktaları keşfedebilir, partnerinizle sevişirken daha özgüvenli hissedebilirsiniz.

15. Orga*zm numarası yapmak

Sek*si daha sıcak bir hale getirmek için sahte zevk sesleri çıkarabilirsiniz ama gerçek bir orga*zm yaşıyor numarası yapmamalısınız.

Eğer orga*zm olamıyorsanız sebebini partnerinizin bilmesi gerekiyor.

16. Birlikte yeni şeyler yapmayı denememek

Her zaman aynı yerde, aynı saatlerde sevişiyorsanız bir süre sonra bu sıkıcı hale gelebilir.

Bazen heyecan yaratmak için bir restorana gidin ve yemek yiyin, ya da bir konsere gidip eğlenin ve sonra bir otel odasında sevişin.

17. Partnerinizle aynı hızda orga*zm olmayı beklemek

Erkekler ve kadınlar ortalama olarak aynı sürede orga*zma ulaşmazlar. Kadınların daha uzun sürebilir. Orga*zm olmak için biraz sürtünmeniz gerekebilir.

18. Sek*s öncesi idrar yapmak

Sek*s öncesi idrara çıkmamalısınız. Sek*s sırasında vaj*inadaki bakteriler üretra içine zorla sokulabilir.

İdrar yapmak bakterileri atabilir bu yüzden cinsel ilişkiden sonra idrarınızı yapmanız daha sağlıklı olacaktır.

19. Orga*zmın zor olduğunu düşünmek

Kadınların orga*zm olmaları için tamamen rahat olmaları gerekir. Cinsel ilişkiden önce gerginliğinizin azalması için rahat iç çamaşırları giyin, partnerinizle sıcak bir duş alın ve birbirinizi hissedin. Tüm bunlar rahatlamanıza yardımcı olacaktır.

20. Acı veren pozisyonlarda sevişmek

Belki partnerin köpek stili pozisyonu seviyordur ama senin bu şekilde canın çok yanıyordur. Bu pozisyon onu mutlu etse bile acı veren bir şeyi sürdürmenizin bir anlamı yoktur. Başka pozisyonlar denemeye çalışın.

 

Kaynak: listelist

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.