Kusursuz Seyahatin Vazgeçilmezi: Enterprise Rent A Car – biliyomuydun.com

Kusursuz Seyahatin Vazgeçilmezi: Enterprise Rent A Car

Yaşam 12 Ocak, 11:05'de eklendi

İş seyahati, tatil ya da sevgilinizle birlikte minik bir kaçamak veya ailenizle biraz dinlence… O ya da bu şekilde, mevsim ne olursa olsun hepimiz seyahat ederiz. Uzun kısa, uzak yakın farketmez ancak nereye giderseniz gidin nasıl gittiğiniz her zaman büyük önem taşır. Özellikle insan yabancı bir bölgedeyken araçsız kalmayı kesinlikle istemez. Bu, hem bölgenin güzelliklerini keşfetme olasılığını engeler ve kısıtlar hem de zamanınızı çalar… Böyle bir durumda akla ilk gelen rent a car hizmeti almaktır ancak onu da profesyonel bir şirketten almak konforunuz açısından oldukça önemlidir. Oto kiralama hizmetini doğru yerden, güvenilir araçlarla ve en iyi fiyatlarla almak Enterprise Rent a Car ile mümkündür. Türkiye’de 52 adet ofisi bulunan dünya devi, araç kiralama hizmetlerini gerek araç alım/ bırakım lokasyonu gerek hizmet gerekse hizmet seçenekleri olarak birinci sınıf kalitede sunar.
Seyahatlerinizi Konfora Dönüştürecek Model Skalası
Beklentilerinizi karşılayacak hizmeti Enterprise rent a car bünyesinde bulabilirsiniz. Ancak günlük araç kiralama hizmeti almadan önce seyahatizde nasıl bir araç arzu ettiğinizi iyi belirlemelisiniz. Kalabalık bir aile ile yolculuğa çıkacaksanız bir SUV tercih edebilir ya da geniş iç hacmi ile son dönemde tüm kalabalık ailelerin ilgisini çeken bir MPV seçebilirsiniz. Sedan ve hatchback modeller seyahatinizde konforunuzu artırırken iki kapılı seçenekler prestij kazandırabilir. Ticari otomobil seçenekleri ise, özellikle şirketler için biçilmiş kaftan. Sigorta, kasko, bakım ücretlerinden muaf olmak ve kiralama ücretini vergiden düşmek isteyen şirketlerin tercihi olan ticari otomobiller arasında da tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz cevap verebilecek bir ürün skalası bulabilir; dilediğiniz model ve vites aracı seçebilirsiniz.
Uygun Fiyatlarla İster Filo Kurun İster Günlük Araç Kiralayın!
Fiyat ve kalite oranını her zaman en verimli noktada tutan Enterprise rent a car sık sık rastlayabileceğiniz cazip kampanyalarla bütçenizi kontrol altında tutmanıza da yardımcı olur. Farklı dönemlerde müşterilerin ihtiyacına göre yepyeni kampanyalar düzenleyen Enterprise, kaliteli bir seyahati minimum masraf ile çıkarmanızı sağlıyor. Rent a car hizmetinde sektöre canlılık ve heyecan getiren kampanyaları düzenli takip ettiğinizde siz de en uygun fiyatlarla araç kiralama hizmeti alabilirsiniz. Yalnızca küçük bir seyahat için değil, filo kurmak için partner arayışı içerisindeyseniz de her iş insanının takdirle karşılayacağı kampanyalara göz atabilirsiniz.
Rent A Car Hizmetinde Küçük Detaylar Büyük Önem Taşır!
Pürüzsüz bir rent a car deneyimi herkesin hayali ancak bunun için sizin de bilmeniz gereken birkaç nokta mevcut.
Öncelikle rent a car hizmetini dilerseniz ofisten dilerseniz online olarak internetten yapabilirsiniz.
Kiralamayı seçtiğiniz araca göre makul bir süredir ehliyete sahip olmanız şartı ile karşılaşabilirsiniz.
Rent a car hizmetlerinde en az 24 saat üzerinden kiralama yapabilirsiniz. Yani 2 saat ya da 4 saat kiralamak isteseniz de araç için bir günlük ücretlendirme yapılmaktadır.
Unutmayın, araç kiralama hizmeti alsanız da sürüşünüz esnasında hız ve trafik kurallarını ihlal ettiğinizde, alacağınız cezalardan siz sorumlu olursunuz.
Kiralayacağınız aracın günlük ve aylık kilometre limitleri bulunur ve bu limitler araçtan araca da değişim gösterir. Siz eğer bu limiti aşarsanız, kilometre başına ödeme yapabilirsiniz.
Global bir ağa sahip profesyonel şirketten rent a car hizmeti alırsanız, araç teslim tarihinde bulunduğunuz konuma en yakın şehirdeki en yakın ofise aracınızı bırakabilirsiniz. Dünyanın hemen her yerinde ofisi bulunan Enterprise size bu konuda geniş bir özgürlük alanı vadeder. ABD kökenli şirket, yarım asırı aşkın süredir otomobil kiralama hizmetli vermekte ve bugün 85 ülkede varlığını sürdürmektedir. Ülkemizde 52 farklı noktada hizmete hazır bulunan Enterprise, kurumsal ve köklü duruşuyla sektörün önde gelen isimleri arasında yer alır; kaliteli profesyonel hizmeti ile öne çıkar.
Siz de mükemmel bir performans, uygun fiyat ve en iyi konforu almak için dilerseniz online olarak Enterprise web sitesinden ya da ofisinden rahatlıkla rent a car hizmeti alabilirsiniz. Şimdiden keyifli sürüşler dileriz…

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.