Nuxe ile Yenilikleri Keşfet! – biliyomuydun.com

Nuxe ile Yenilikleri Keşfet!

Sağlık 20 Şubat, 09:23'de eklendi

Fransız bir cilt bakım markası olan Nuxe, doğadan elde edilen içerikleri ile çeşitli cilt problemlerine farklı çözümler sağlıyor. Her cildin yapısının farklı olmasıyla beraber ihtiyaç duyduğu bakım ürünleri de farklılık gösteriyor. Nuxe cilt bakım serisinde, temizleyici, nemlendirici anti age yaşlanma karşıtı bakım ürünleri, karma ve yağlı cilt, leke, güneş serisi ve daha fazla ürün seçeneğini yelpazesinde bulunduruyor.

 

Markanın Kimliği Nuxe Huile Prodigieuse!

 

Kuru yağ denince akla ilk gelen isimlerin başında yer alan Nuxe kuru yağ çok amaçlı kullanımı ve etkinliği sayesinde kullanan kişilerin vazgeçilmesi olmayı başarıyor!

İçeriğindeki 7 değerli bitkisel yağ ile %98,1 oranında doğal içeriklerden oluşan bu ürün yüksek derecede besleyici ve yaşlanma önleyici etkiye sahiptir. Nuxe kuru yağın faydalarını birlikte inceleyelim;

 

  • Yüz, vücut ve saç kullanımına uygundur.
  • Bitkisel içerikleri cildi nemlendirir.
  • Saçlara yumuşaklık ve parlaklık kazandırır.
  • Cildin ihtiyaç duyduğu nemi sağlar.
  • Hoş kokusu sayesinde duyuları canlandırır.
  • Pırıltılı seçeneği ile bronz tene ışıltı kazandırır.
  • Kolay emilim sağlayan özelliği ile pratik uygulama sağlar.

 

 

Nuxe kullanıcılarının severek tercih ettiği diğer bir ürün ise Nuxe göz kremi oluyor. Göz çevresindeki yorgunluk belirtileri, ince çizgi, kırışıklık ve elastikiyet gibi cilt problemleri gidermeyi hedef alıyor. Cildi nemlendiren, besleyen, günlük nem ihtiyacını gideren ve daha aydınlık bir görünüm sunan göz çevresinin yanı sıra anti age olgun yaş göz çevresi bakım kremleri de oldukça ilgi görüyor. Her endişeye cevap veren Nuxe ürün çeşitlerini dermokozmetika websitesinden inceleyebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.