“İçki içiyor” diye fişleme yapan MHP’li meyhaneci çıktı iyi mi? – biliyomuydun.com

“İçki içiyor” diye fişleme yapan MHP’li meyhaneci çıktı iyi mi?

Yaşam 1 Şubat, 14:01'de eklendi

Aydınlık gazetesi yazarı Sabahattin Önkibar, MHP eski Milletvekili Cemal Enginyurt’un kendisi hakkındaki iddialara yanıt verdi.

Aydınlık gazetesi yazarı Sabahattin Önkibar, MHP eski Milletvekili Cemal Enginyurt’un kendisi hakkındaki iddialara yanıt verdi. Önkibar, “Tweet attı dedi ki, Sabahattin Önkibar içki içer!” diyerek Cemal Enginyurt’a “2006-2007’lerde senin Ankara-Yıldız’da meyhanen yok muydu?” diye sordu.

MHP’li Cemal Enginyurt, Twitter’da “Komünist Aydınlıkçı Sebahattin Sonkibara açık mektup! Dün gece alkolü yine fazla kaçırmışsın!”diye yazmıştı.

Cemal Enginyurt’a bugünkü yazısında yanıt veren Sabahattin Önkibar, “Peki içkiyi ülkücü camiaya küfür gibi sunan bre utanmaz Cemal Enginyurt, 2006-2007’lerde senin Ankara-Yıldız’da meyhanen yok muydu?” diye sordu.

Önkibar, “Orada beraber kadeh tokuşturmadık mı?.. ‘Rakı içmeyen ülkücü ecmaindir’ diyen sen değil miydin?.. Keza onun yüzünden hapse gireceğim dediğin Bahçeli’ye saydıran sen değil miydin?” diyerek şunları yazdı:

“SABAHATİN AĞBİ ELLERİNDEN ÖPERİM, KALEMİNE SAĞLIK’ DEMEDİN Mİ?”

“Madem özel şeylere girdin devam edelim… Sana ait meyhanenin bitişiğinde bulunan Karadenizliler Lokali’nde her gün saat 14.00 ile 19.00 arası büyük kumarlar oynayan sen değil miydin?

MHP Milletvekili Cumali Durmuş, DSP millevekilleri Halil Çalık, Turan İmamoğlu ve Belediye Başkanı Nazmi Alçın ile benim gibi Briççiler Grubu bunun tanığı değil mi?

Cemal Enginyurt, 1965 doğumlusun… MHP Ordu teşkilatında çaycıydın…12 Eylül darbesinde 15 yaşında iken seni de ülkücü zannedip gözaltına aldılar ve o şekilde asker zoruyla güya oldun ülkücü… Eğitimin bile yok, sonradan açıköğretim uydurdun kendine, yalan mı?.. Namusunun, şerefinin üzerine cevap ver, 2011’de Koray Aydın’ın yanından beni arayıp Bahçeli’ye yaptığım eleştiri için ‘Sabahatin Ağbi ellerinden öperim, kalemine sağlık’ dedin mi, demedin mi?”

Odatv.com

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.