Değişik bir kadın sitesi… Kadın Gibi Kadın – biliyomuydun.com

Değişik bir kadın sitesi… Kadın Gibi Kadın

Yaşam 6 Şubat, 02:52'de eklendi

Bu yazımız sadece kadınlar için. Onun için geri kalanlar diğer yazılarımıza bakabilir 🙂 Hepimiz artık ihtiyacımız olan bilgileri internetten buluyoruz. Gerek sağlık gerek sadece vakit geçirmek gerekse de ilişki için olsun, bir bilene danışmak ya da benzer şeyleri yaşadığımız insanlarla deneyim ve bilgi paylaşmak istiyoruz. Tabii ki internet alemi bir deniz, çok fazla kirli bilginin yanında işinize gerçekten yarayacak bilgileri bulmanız zaman alabiliyor. Trendleri takip etmeyi seven, sürekli yeni fikirler arayan, paylaşmayı seven bir insansanız; “Kadın Gibi Kadın” ihtiyacınız olan her şeyi sunuyor.

www.kadingibikadin.com İçinde sağlıktan ilişkilere kadar pek çok konu olan bir site bu. Örneğin; kırmızı ruju nasıl süreriz gibi makyaj ipuçlarından, yaz için kotunuza kiraz çiçeği çizmek isterseniz bunu nasıl yapabileceğinize kadar her konudan yazı var. İlişkiler, moda, aşk, gece gezmesi.. daha neler neler. Günlük olarak yeni yazılar yüklenmesi de Kadın Gibi Kadın’ın bir başka güzelliği.

Aynı makaleler arasında sıkışıp kalmıyorsunuz. Kolay kullanımlı ve renkli ara yüzü ile, başlıklar arasında kolayca geçiş yapıp istediğiniz bölümü tıklayıp makalelere ulaşabiliyorsunuz.

Biz kadınlar kendimizi iyi hissettirecek şeyleri severiz. Bizi bizim gibi anlayan birinin yazıları bu yüzden işimize gelir. Yani kaçımız ilişkimizin çıkmaz noktasında internete dadanıp tester çözmedik, ya da ilişkimizi nasıl güçlendireceğimize dair makaleler okumadık ya da bizim için önemli olan davetler için girip interneti talan etmedik ki bize uygun kombinler bulalım.

Kuaför renklerinden sıkılıp yeni yılın en trend saç şekilllerini internet aratıp kuaförümüze koştuk. Kadın Gibi Kadın bize tüm bunları tek bir sitede toplamış. Saç renginizi seçerken aynı zamanda ‘’ay daha neler ‘’ ile ilginizi çekebileck başka çeşit makaleler sunuyor size. Kısacası Kadın Gibi Kadın yakın bir arkadaşınza danışmak gibi bir hal alıyor bir süre sonra. Ee biz kadınları anlamak zor ve hepimiz birbirimizden farklıyız. Farklı beğenilere, stillere, vücut tiplerine, ten renklerine uyabilecek kombinler, saç modelleri, makyaj ipuçları bulabileceğimiz yerler bulduğumuzda severek takip ediyoruz. Kadın Gibi Kadın her kadına hitap eden çok çeşitli bir yelpazede bilgiler, ipuçları, fikirler sunuyor.

Siteyi diğerlerinden ayıran en önemli özelliklerden biri de dünyanın her yerinden bloggerların, moda sitelerinin, insanların kişisel deneyimlerini bir araya getiren sitelerin yazılarının çevrilip yayınlanıyor olması. Sitede okuduğunuzu her yazı farklı bir ülkeden bir trendle alakalı olabilir. Bu sayede konuların ve yazıların çeşitliliği artıyor; Kadın Gibi Kadın dünya çapında trendleri ve evrensel yaşam ipuçlarını takip etmek isteyen herkesin buluşma noktası haline geliyor.

Bizi takip etmenizi sabırsızlıkla bekliyor, Kadın Gibi Kadın‘da görüşmeyi diliyoruz : )

 

Kaynak : www.kadingibikadin.com

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.