Ali Ağaoğlu’nun ‘darbe’ fırsatçılığı: O araziyi bana versinler

Ali Ağaoğlu’nun ‘darbe’ fırsatçılığı: O araziyi bana versinler

İşadamı Ali Ağaoğlu, Levnt’teki askeri alanın kendisine verilmesini söyleyerek karşılığında “Her şehit ailesine bir ev vermek” vaadinde bulundu.

İstanbul’un merkezi bir ilçesinde değeri milyon liraları bulan evler inşa etmek istediğini dile getiren Ali Ağaoğlu, “Cumhurbaşkanımız talimatı versin yarın kazmayı vuralım. Kamu yer göstersin hiçbir karşılık beklemeden 239 şehide 239 ev yaparım” dedi.

LEVENT’TEKİ ASKERİ ARAZİYİ İSTEDİ

Şehitlere ev yapmak için, Levent’teki askeri alanı isteyen Ali Ağaoğlu şunları söyledi:

Mesela Levent’te eskiden golf kulübü olarak kullanılan askeri alan var. Alan boş ve müsait. Bana 250 ev yapacak kadar alan versinler ve bu projeyi hayata geçirelim. Benim vaadim her şehit ailesine bir ev vermek.

EVLER, ŞEHİTLER KÖPRÜSÜNÜ DE GÖRECEK

Anıt bir proje hayata geçirmek istediklerini dile getiren Ağaoğlu, “Mimarisi ile de öne çıkan bir proje hayal ediyorum. Levent’teki yer 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nü de görüyor. Bu yönüyle de anlamlı. Sitenin adına da ’15 Temmuz Şehitler Sitesi’ deriz.

Kaynak: http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/ekonomi/580676/Ali_Agaoglu_nun__darbe__firsatciligi__O_araziyi_bana_versinler.html
Ali Ağaoğlu'nun 'darbe'  Ali Ağaoğlu'nun 'darbe'  Ali Ağaoğlu'nun 'darbe'   Ali Ağaoğlu'nun 'darbe' Ali Ağaoğlu'nun 'darbe' fırsatçılığı: O araziyi bana versinler a bos 81