Aynı Adama Aşık Olan İsveçli Karı Koca

İsveçli bir ailede, karı koca aynı adamı sevgili olarak paylaşıyor. Adam, her ikisini de çok sevdiğini söylüyor.

İsveçli Fridland ailesinin hayatı, Erik Fridland’ın çalıştığı taksi şirketinde Hampus Engstrom’a aşık olmasıyla değişti. Erik, karısı Linda’ya aşkını itiraf etti. Linda, Hampus ile tanışmak istedi. Hampus, Linda ile tanıştıktan sonra ondan etkilendiğini söyledi. Linda’da Hampus’a ilgi duyduğunu kabul edince, çok süre geçmeden 3’ü aynı yatakta yatmaya başladı.

1-9  Aynı Adama Aşık Olan İsveçli Karı Koca 1 9Hampus’uz kızı ile birlikte Fridland’lara taşınmasından sonra üç sevgili, geçtiğimiz yıl ocak ayında beri birlikte yaşıyor. Hampus’un 5 yaşındaki kızı, Linda ve Erik’in biri 13, ikisi 9 yaşındaki oğlanlarına katıldı. Üç sevgilinin ilişkisi, hayatları hakkında blog yazmaya başlayınca tüm dünyanın ilgisini çekti.

ayniadam  Aynı Adama Aşık Olan İsveçli Karı Koca ayniadam 1

BİRLİKTE CİNSEL İLİŞKİ

Açıklamalarda bulunan 29 yaşındaki Hampus Engstrom, 35 ve 34 yaşındaki Fridland’lar ile birlikte çalıştıklarını, birlikte yaşadıklarını ve hep birlikte ilişkiye girdiklerini söyledi. İlişkinin sadece cinsellikten ibaret olmadığını söyleyen Hampus, oldukça rutin normal bir aile hayatı yaşadıklarını söyledi.

3-8  Aynı Adama Aşık Olan İsveçli Karı Koca 3 8

Birlikte kendi taksi şirketlerini kuran aile, bir başka dükkanda çocuk kıyafetleri satıyor. İsveç’teki evlilik yasalarının değişmesini isteyen Hampus, üçlü ailenin bürokratik sıkıntıları olduğunu söylüyor.

9  Aynı Adama Aşık Olan İsveçli Karı Koca 9Bankadan kredi çektiklerinde üçüncü imza için yer olmaması, bir otele gittiklerinde üçünün birlikte kalamayacaklarının söylenmesi gibi sıkıntılardan şikayet eden Hampus, bir gün üçlü bir evlilik gerçekleştirmeyi umut ediyor.

kaynak: http://www.aylakkarga.com/ayni-adama-asik-olan-isvecli-kari-koca/