Bakan Zeybekçi: Gebertin bizi diye yalvaracaklar

Bakan Zeybekçi: Gebertin bizi diye yalvaracaklar

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi, Denizli ve Uşak’ta ‘Demokrasi nöbeti’ne katılanlara hitap ederken, “Darbeciler köpek bile olamaz” dedi.

Bakan Nihat Zeybekci, Denizli’nin Çivril İlçesi’ndeki Cumhuriyet Parkı’nda ‘Demokrasi nöbetine’ katılırken darbecilerin 1.5- 2 metrekarelik yerde lağım fareleri gibi öleceklerini belirterek, “Bunlara öyle bir ceza vereceğiz ki, ‘Keşke geberip, gitseydik’ diyecekler. İnsan yüzü görmeyecek, insan sesi duymayacaklar. Bunların arkalarında ne var, kim tarafından beslendi, kim tarafından gönderildi ve kurgulandı, hepsini biliyoruz” diye konuştu.

Bakanı Nihat Zeybekci, “Amerika’ya saklanan o hain başta olmak üzere tamamının kökünü kazınıncaya kadar, şehitlerinin kanının intikamı alıncaya kadar durmak yok, bunlardan hesap sormaya devam edeceğiz” dedi. Bakan Zeybekci, Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ) üyesi ‘abla’ ve ağabeylerin’ HDP’ye oy istediğini ileri sürerek, şöyle konuştu:

“Bunlar, gezi olaylarında yapamadıklarını 17-25 Aralık olaylarında ülkenin Cumhurbaşkanına yeniden kast etti. Cumhurbaşkanını derdest etmek istiyorlardı. Bu millet seçimlerde öyle bir ders verdi ki bir daha kalkamazlardı, devamı malum. PKK’yi desteklediğini bildiğimiz parti, eline sazı alıp da yollara çıkıp, ‘biz Türkiye partisi olacağız, mecliste siyaset yapacağız’ diye milleti kandırdı. O günlere bir daha gidelim, Denizli’de bile ablalar, ağabeyler gelip, HDP’ye oy istedi. O ihanet o zaman başlıyordu, beraber bir araya gelmişlerdi.” (DHA)

Kaynak: http://www.birgun.net/haber-detay/bakan-zeybekci-gebertin-bizi-diye-yalvaracaklar-122392.html
Bakan Zeybekçi: Gebertin  Bakan Zeybekçi: Gebertin  Bakan Zeybekçi: Gebertin  Bakan Zeybekçi: Gebertin   Bakan Zeybekçi: Gebertin Bakan Zeybekçi: Gebertin bizi diye yalvaracaklar a bos 12