Biri sevmekten mi bahsetti?

Biri sevmekten mi bahsetti?

Düğünlerine günler kala bilincini kaybetti. Geçtiğimiz yıl, düğünlerine 10 gün kala kalp krizi geçiren Hasret’i nişanlısı hiç yalnız bırakmadı

Hasret Yörün 2015 yılında kalp krizi geçirdi ve hastaneye kaldırıldı. O günden beri de bilinci yerine gelmeyen Hasret için nişanlısı günde iki kez hastaneye gidiyor; ona masaj yapıyor ve hikâyeler anlatıyor. Nişanlısının iyileşmesi için her gün dua eden Serdal Dikicigil, çocukluk aşkı için 375 gündür onunla evleneceği günü bekliyor.

ÇOCUKLUK AŞKI

Henüz çocukken başlayan dostlukları ve zamanla aşka dönen ilişkileri boyunca hiç ayrılmayan genç çift, İzmir’de 20 Haziran 2015’te nişanlandı. 6 Ağustos 2015 tarihi için nikah tarihi alan çiftin dilekleri henüz gerçekleşmese de Serdal Dikicigil, bunun için her gün azimle ona doktorun söylediği masajları yapıyor ve iyileşmesi için dualar ediyor. Habertürk’ten Melis Apaydın İde’nin haberine göre düğüne 10 gün kala kalp krizi geçiren ve o günden beri de Atatürk Eğitim Araştırma Hastanesi Anestezi Yoğun Bakım Servisi’nde yatan Hasret’i sevenleri ve nişanlısı hiç yalnız bırakmadı.

ONUNLA İLGİLENMEK İÇİN İŞİNİ BIRAKTI

Nişanlısıyla ilgilenmek için 6 ay önce bir süt fabrikasındaki işinden ayrıldığını söyleyen Dikicigil, “Her şeyimiz hazırdı. Gelinliğini bile almıştık. Hasret’imin hiçbir hastalığı yoktu. Yine düğünümüzü yapacağız diye düşündüm. Ama öyle olmadı. 1 yıldan beri onun uyanacağı günü bekliyorum” dedi. Dikicigil, sözlerine şöyle devam etti:

“Geçirdiği kalp krizi bilincini aldı götürdü. 1 yıldır bana bakıyor, hareket ediyor ama bilinci yok. 1 yıl değil bin yıl olsa yine gelirim. O benim sevdiğim. Annesi maalesef hayatta değil. Babası onu böyle görmeye dayanamıyor. Ben her gün 2 kez gelip doktorların tavsiye ettiği masajları yapıyorum. İlgileniyorum, şefkat gösteriyorum. Ona hikâyeler anlatıyorum. Onu çok seviyorum. Evimiz hazır, her şeyimiz hazır. Allah’ım inşallah onu bize bağışlar. Sesimi duyan herkesten dua istiyorum.”

Kaynak: http://www.sozcu.com.tr/2016/gundem/dugunlerine-gunler-kala-bilincini-kaybetti-1340891/
Biri sevmekten mi bahsetti Biri sevmekten mi bahsetti Biri sevmekten mi bahsetti Biri sevmekten mi bahsetti Biri sevmekten mi bahsetti  Biri sevmekten mi bahsetti Biri sevmekten mi bahsetti? a bos 57