Camdan Yapılmış İki Devasa Su Altı Piramidi Bermuda Üçgeni’nin Merkezinde Bulundu

Sonar metodu ile iki bin metre derinlikte garip yapıların varlığının tespit edildiği öne sürüldü. Farklı cihazlar ie yapılan çalışmalar bilim adamlarına Mısır’daki ünlü Cheops Piramidi’nden bile daha büyük , cama benzer bir şeyden yapılma iki devasa piramidin varlığını öne sürme imkanı tanıdı.

Garip yapıların varlığındaki sırrın çözülmesi, Bermuda Üçgeni ile bağlantılı korkunç ve gizemli kayıp vakalarına dair ışık tutabilir.

pyramidjpg-728x728  Camdan Yapılmış İki Devasa Su Altı Piramidi Bermuda Üçgeni’nin Merkezinde Bulundu pyramidjpg

Bu tez Bahama’da gerçekleşen basın konferansında dile getirildi. Deniz bilimciler bu teknolojinin modern bilime yabancı olduğunu ve su altındaki piramidi tespit edebilir şekilde tasarlandığını söyledi. Belki de zaman içerisindeki detaylı çalışmalar hayal edilmesi zor sonuçlar doğuracaktır. Piramitleri kapsayan raporlar epey yaygın. 1990 yılında Amerikalı deniz bilimciler tam da Bermuda Üçgeni’nin merkezindeki su altı piramitlerinin varlığını keşfetti. Bilim adamları bütün verileri işledikten sonra zeminin tamamen düz olduğunu ve cam veya buz gibi göründüğü sonucuna vardı. Piramitlerin boyutu neredeyse Cheops Piramidi’nin üç katına yakın. Bu haberler heyecan vericiydi ve Florida’daki konferansta tartışıldı. 3 boyutlu, mükemmel bir şekilde düz, yüzeyi kir, mantar veya çatlak bulundurmayan piramide ait çok miktarda resim ve bilgisayarda işlenmiş veri konferansa katılan gazetecilerde bulunmaktadır.

Bermuda Şeytan Üçgeni Atlantik Okyanusunda çok sayıda uçak ve geminin gizemli şekilde kaybolduğu bir yerdir.

fft16m  Camdan Yapılmış İki Devasa Su Altı Piramidi Bermuda Üçgeni’nin Merkezinde Bulundu fft16m 1

Bermuda Şeytan Üçgeni sadece 35 yılda 700 teknenin ve 120 uçağın kaybolmasına ve sayısız insanın ölümüne neden oldu!

56256761f  Camdan Yapılmış İki Devasa Su Altı Piramidi Bermuda Üçgeni’nin Merkezinde Bulundu 56256761f

800 m2 alanı kaplayan ve sırrı bir türlü çözülemeyen bu yer hakkında sayısız teori üretilmiştir.

02jpg-728x728  Camdan Yapılmış İki Devasa Su Altı Piramidi Bermuda Üçgeni’nin Merkezinde Bulundu 02jpg

İşte bu teorilerden birkaçı…

Rotadan Sapma

bermuda-seyta  Camdan Yapılmış İki Devasa Su Altı Piramidi Bermuda Üçgeni’nin Merkezinde Bulundu bermuda seyta

Bazılarına göre Bermuda Şeytan Üçgeni batıl inançtan başka bir şey değildir. Bu teoriye göre her şey o kadar basit bir şekilde açıklanır ki… Rotadan sapan gemiler ve uçaklar kaybolmuşlardır ve yakıtları bittiğinde ya da deniz/hava durumu muhalefeti nedeniyle kaza geçirmişlerdir. Ortada gizem yoktur.

Camdan Yapılmış İki Devasa Su Altı Piramidi Bermuda Üçgeni’nin Merkezinde Bulundu a

Dünya Dışı Varlıklar

bermuda-seytan-ucgeni-ve-u  Camdan Yapılmış İki Devasa Su Altı Piramidi Bermuda Üçgeni’nin Merkezinde Bulundu bermuda seytan ucgeni ve u

Dünya dışı varlıkların o bölgeye yaptıkları ziyaretler sırasında yarattıkları manyetik bir alanın etkisi olduğu iddialar arasında yer almaktadır.

Kaynak: mynet.com