Dünyanın En Şirin Kedileri Bebek Karakulaklar

Sizleri  dünyanın en şirin kedi türlerinden biri olan bebek karakulaklar ile tanıştırmak istiyoruz. Bu güzel yaratıklar eski Mısır için önemli bir figürdü. Firavun mezarlarında görülen bronz karakulak kedi figürlerinin bu mezarları koruduğuna inanılır.

Karakulaklar Afrika, Orta Doğu ve Hint yarımadasında yaşar. Yetişkin olanlar saatte 50km’ye varan hızla koşabilir ve ağırlıkları maksimum 18kg’dır. Kolayca evcilleştirilebildiği halde bazı ülkelerde karakulak beslemek yasa dışıdır. Eve almak isterseniz yasalara bir göz atmanızı tavsiye ederiz!

karakulak-3  Dünyanın En Şirin Kedileri Bebek Karakulaklar karakulak 3karakulak-6  Dünyanın En Şirin Kedileri Bebek Karakulaklar karakulak 6karakulak-5  Dünyanın En Şirin Kedileri Bebek Karakulaklar karakulak 5karakulak-4  Dünyanın En Şirin Kedileri Bebek Karakulaklar karakulak 4karakulak-2  Dünyanın En Şirin Kedileri Bebek Karakulaklar karakulak 2karakulak-1  Dünyanın En Şirin Kedileri Bebek Karakulaklar karakulak 1karakulak-9  Dünyanın En Şirin Kedileri Bebek Karakulaklar karakulak 9karakulak-10  Dünyanın En Şirin Kedileri Bebek Karakulaklar karakulak 10karakulak-7  Dünyanın En Şirin Kedileri Bebek Karakulaklar karakulak 7karakulak-8  Dünyanın En Şirin Kedileri Bebek Karakulaklar karakulak 8

Kaynak: http://www.boredpanda.com/cute-baby-caracal-kittens/