E hani bunlar gandırılmıştı? AKP’li vekillerin Gülen’le toplu fotoğrafı ortaya çıktı!

Bir uçak dolusu bir kısmı üst düzey yönetici de olan AKP milletvekilinin 2012 yılında Gülen Cemaati lideri Fethullah Gülen’le Pensilvanya’daki ikametgahında çekilmiş fotoğrafı ortaya çıktı!
AKP Kayseri Milletvekili İsmail Tamer, AKP Kayseri eski Milletvekili Ahmet Öksüzkaya, AKP Adana Milletvekili Fatoş Gürkan, AKP Trabzon Milletvekili Safiye Seymenoğlu, AKP Grup Başkanvekili ve Aksaray Milletvekili İlknur İnceöz, AKP Tokat Milletvekili Dilek Yüksel, AKP Giresun Milletvekili Adem Tatlı, AKP Siirt Milletvekili Osman Ören, AKP Genel Başkan Yardımcısı ve Bitlis Milletvekili Vedat Demiröz, AKP Burdur Milletvekili Bayram Özçelik ve AKP Grup müdür yardımcısı Mustafa Özkan’ın FETÖ lideri Fetullah Gülen ile Pensilvanya’da çekilen fotoğrafı internete düştü.

Kayseri Olay’ın konuyla ilgili görüşünü aldığı AKP Kayseri Milletvekili İsmail Tamer, fotoğrafın 2012 yılında çekildiğini belirterek, “Ben gitmek istememiştim ama benim itiraz etme şansım kalmamıştı.” dedi,

Tamer, bu fotoğraf karesi ile algı oluşturulmaya çalışıldığını kendisinin FETÖ’ye karşı olduğunu söyledi.

ak-partili-vekillerin  E hani bunlar gandırılmıştı? AKP'li vekillerin Gülen'le toplu fotoğrafı ortaya çıktı! ak partili vekillerin 1

Tamer açıklamasında şunları kaydetti:

O fotoğraf 2012 yılında Pensilvanya’da çekilmiş bir fotoğraftır. Partimizin 24. dönem milletvekilleri ile Geleneksel New York’ta Türk Günü Festivali için Parti genel merkezinin bilgisi dahilinde milletvekili arkadaşlarımızla ABD’ ye gittik.

Program gereği bir gece New York’ta kaldık. Ertesi gün New Jersey’de sabah kahvaltısını bir Türk vatandaşımızın evinde yaptık. Aynı gün New Jersey’in yaklaşık 100 kilometre uzağında bulunan bir alışveriş merkezine gidip 3-4 saat orada kaldık.

Kaynak: http://www.abcgazetesi.com/bir-ucak-dolusu-akpli-vekilin-fethullah-gulenle-fotografi-28950h.htm