En güzel fotoğraflar Sonbahar’da çekilir. Sonbaharın Keyfini Çıkaran Köpeklerin Muhteşem Portreleri

Avusturyalı fotoğrafçı “Annie Geier” köpeklerin duygu yüklü fotoğraflarını çekmiş. Bunların en iyileri ise sonbaharda çekilenler. Çünkü bu mevsimde renkler daha canlı. Sisli hava ve masalsı atmosfer de fotoğraflara ayrıcalık katmış.

Annie Geier’in Bored Panda ile yaptığı söyleşisinde fotoğrafın hayatının önemli bir parçası olduğunu belirtmiş. Bundan yaklaşık yedi yıl önce ilk köpeği Cindy ile fotoğrafçılık bilgisini geliştirmiş. Özellikle köpek fotoğrafçılığı hakkında derinlemesine bilgi sahibi olmuş.
Sonsuza kadar Cindy ‘nin güzel anlarını çekmek isterken bu ağustos ayında dostunu kaybetmiş. Onu kaybetmek, içinde büyük bir boşluk bırakmış… Geier onunla şimdiye kadar çok farklı fotoğraflar yakaladığını ve onu her gün özlediğini söylüyor.

Dilerseniz Annie Geier’in sonbaharın büyülü  atmosferinde çektiği muhteşem köpek portrelerine bir bakalım…

sonbahardog-3 En güzel fotoğraflar Sonbahar'da çekilir. Sonbaharın Keyfini Çıkaran Köpeklerin Muhteşem Portreleri sonbahardog 3sonbahardog-8 En güzel fotoğraflar Sonbahar'da çekilir. Sonbaharın Keyfini Çıkaran Köpeklerin Muhteşem Portreleri sonbahardog 8sonbahardog-5 En güzel fotoğraflar Sonbahar'da çekilir. Sonbaharın Keyfini Çıkaran Köpeklerin Muhteşem Portreleri sonbahardog 5sonbahardog-1 En güzel fotoğraflar Sonbahar'da çekilir. Sonbaharın Keyfini Çıkaran Köpeklerin Muhteşem Portreleri sonbahardog 1sonbahardog-10 En güzel fotoğraflar Sonbahar'da çekilir. Sonbaharın Keyfini Çıkaran Köpeklerin Muhteşem Portreleri sonbahardog 10sonbahardog-2 En güzel fotoğraflar Sonbahar'da çekilir. Sonbaharın Keyfini Çıkaran Köpeklerin Muhteşem Portreleri sonbahardog 2sonbahardog-9 En güzel fotoğraflar Sonbahar'da çekilir. Sonbaharın Keyfini Çıkaran Köpeklerin Muhteşem Portreleri sonbahardog 9sonbahardog-7 En güzel fotoğraflar Sonbahar'da çekilir. Sonbaharın Keyfini Çıkaran Köpeklerin Muhteşem Portreleri sonbahardog 7sonbahardog-4 En güzel fotoğraflar Sonbahar'da çekilir. Sonbaharın Keyfini Çıkaran Köpeklerin Muhteşem Portreleri sonbahardog 4sonbahardog-6 En güzel fotoğraflar Sonbahar'da çekilir. Sonbaharın Keyfini Çıkaran Köpeklerin Muhteşem Portreleri sonbahardog 6sonbahardog-11 En güzel fotoğraflar Sonbahar'da çekilir. Sonbaharın Keyfini Çıkaran Köpeklerin Muhteşem Portreleri sonbahardog 11

sonbahardog-15 En güzel fotoğraflar Sonbahar'da çekilir. Sonbaharın Keyfini Çıkaran Köpeklerin Muhteşem Portreleri sonbahardog 15sonbahardog-12 En güzel fotoğraflar Sonbahar'da çekilir. Sonbaharın Keyfini Çıkaran Köpeklerin Muhteşem Portreleri sonbahardog 12sonbahardog-14 En güzel fotoğraflar Sonbahar'da çekilir. Sonbaharın Keyfini Çıkaran Köpeklerin Muhteşem Portreleri sonbahardog 14sonbahardog-13 En güzel fotoğraflar Sonbahar'da çekilir. Sonbaharın Keyfini Çıkaran Köpeklerin Muhteşem Portreleri sonbahardog 13

Kaynak: http://www.boredpanda.com/autumn-dog-photography-anne-geier/