Fıkra Gibi Olay! Banka Müdürü Belgelerin Aslını İstedi, müşteri Sekreter Aslı Gönderdi

Bodrum’da özel bir bankanın müdürü, müşterisine belgeyi kastederek “Bize aslı lazım, sen sonra yollarsın.” dedi. Müşteri öğleden sonra sekreter Aslı’yı yolladı.

Muğla’nın Bodrum ilçesindeki bir bankanın müdürü, e-mail ile gönderilen belgelerin aslını isteyince fıkraları aratmayan bir olay yaşandı. Yanlış anlaşılma sonucu ticari işletme sahibi, maille gönderdiği belgelerin aslının yerine sekreteri Aslı’yı bankaya gönderince ortaya çıkan komik olay tebessüm yarattı.

aslini-8985136_765_o  Fıkra Gibi Olay! Banka Müdürü Belgelerin Aslını İstedi, müşteri Sekreter Aslı Gönderdi aslini 8985136 765 oBANKA MÜDÜRÜNÜN BAŞINA GELDİ

Bodrum’da özel bir bankanın müdürü 54 yaşındaki Yüksel Yurtsever’in, geçen pazartesi günü Karadeniz fıkralarını aratmayan olayı sosyal paylaşım sitesinden öğrenen ilçe sakinleri, kendini gülmekten alamadı.

BELGENİN ASLINI İSTEDİ, SEKRETER ASLI’YI GÖNDERDİLER

30 yıldan bu yana sektör içerisinde olduğunu, birçok olayla karşılaştığını, ancak son günlerin en ilginç ve komik olaylarından biri olduğu için bunu arkadaşlarıyla paylaştığını anlatan Yurtsever, şöyle dedi:

“Zor şartlarda çalışıyoruz. Malum bankacılık. Bugün bir müşterim mail ortamında talimat yolladı. ‘Tamam ağabey işlemi yaparız’ dedim. ‘Ama bize aslı lazım, sen sonra yollarsın.’ dedim. Öğleden sonra o şirketten bir kız geldi. ‘Ben Aslı, beni istemişsiniz’ dedi. Ben öylece kalakaldım. Konuşunca 2 dakika sonra olayın gerçeğini anlayınca kahkahalara boğulduk. Yoğun ve stresli bankacılık ortamında güzel ve tatlı bir anı olarak kaldı.”

“HEPİMİZ ÇOK GÜLDÜK”

Yurtsever, arkadaşlarının inanamayıp mesaj ve telefonla kendisini arayıp olayın doğruluğunu sorduğunu da ekledi. Sekreter Aslı Kale ise, “Ofiste çalışırken patronum bankaya müdürün yanına gitmemi söyledi. Ben de bankaya geldim. Müdür ben Aslı deyince çok şaşırdı. ‘Niye geldin ki?’ dedi. Sonra yanlışlık ortaya çıkınca hepimiz olaya güldük.” dedi

kaynak: http://www.haberler.com/banka-muduru-belgelerin-aslini-istedi-sekreter-8985136-haberi/