Garsonluk Yaparak Dünyayı Gezen Küt Saçlı Kız

Garsonluk Yaparak Dünyayı Gezen Küt Saçlı Kız

Adisyon Arkası Notlar projesi ile yola çıkan Başak 26 yaşında.

Şu yaşına kadar fotoğrafçılık, metin yazarlığı, sosyal medya uzmanlığı ve son olarak kabin memurluğu yapmış. Uçmayı bıraktıktan sonra biriktirdiği parayla Hindistan’a gitmiş.

hindastanıgezmişgezgin  Garsonluk Yaparak Dünyayı Gezen Küt Saçlı Kız WhatsApp Image 2016 11 18 at 21

Garsonluk Yaparak Dünyayı Gezen Küt Saçlı Kız clip image002Hindistan’da 1 ay kaldıktan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmamış. Her şeyi bırakıp Alaçatı’ya gidip, bir pizzacıda garsonluk yapmaya başlamış.

alaçatıpizza  Garsonluk Yaparak Dünyayı Gezen Küt Saçlı Kız Untitled 1

Garsonluk Yaparak Dünyayı Gezen Küt Saçlı Kız clip image003Söylediğine göre, hayatının hiçbir döneminde kendini bu kadar havalı hissetmemiş. Ve fark etmiş ki garsonluk yaparak Dünya’yı gezebilir, bunu diğer insanlarla sosyal medya üzerinden paylaşabilir. Projenin ismini de Adisyon Arkası Notlar koymuş. Çünkü boş zamanlarında adisyonunun arkasına aldığı notların kendi hikayesini oluşturduğunu fark etmiş. Bir süre sonra da videographer olan erkek arkadaşı da çektiği videolarla projeye büyük katkı sağlamış.

Garsonluk Yaparak Dünyayı Gezen Küt Saçlı Kız clip image004Adisyon Arkası Notlar   Garsonluk Yaparak Dünyayı Gezen Küt Saçlı Kız IMG 0630

İstanbul’a döner dönmez ilk olarak çalıştığı mekanların video ve resimlerini koymaya başlamış. Ne yapmak istediğini ve kim olduğunu anlatan bir video hazırlamış. Ardından içerik videoları gelmiş. Gurme nedir, bahşiş neden verilir, michelin yıldızları ne işe yarar gibi birçok video hazırlamış.

michelin yıldızları   Garsonluk Yaparak Dünyayı Gezen Küt Saçlı Kız IMG 0264

Garsonluk Yaparak Dünyayı Gezen Küt Saçlı Kız clip image005Bu yaz tekrar Alaçatı’ya gidip bir 3 ay daha çalışmış. Biriktirdiği para ile 20 günlük bir Ege-Akdeniz turu yapmış. Videoları youtube, fotoğraflar instagramda.

Takip etmek için ; Facebook, TwitterInstagram, Youtube, Tumblr

Garsonluk Yaparak Dünyayı Gezen Küt Saçlı Kız clip image006alaçatıkamp  Garsonluk Yaparak Dünyayı Gezen Küt Saçlı Kız IMG 4075

Çok yakında da bir Avrupa turuna çıkacak, bunun için çalışmaya devam ediyor.

fethiye yamaç paraşütü fırsatı  Garsonluk Yaparak Dünyayı Gezen Küt Saçlı Kız IMG 3769

Garsonluk Yaparak Dünyayı Gezen Küt Saçlı Kız clip image007Sadece gezdiği yerleri değil yeme içme kültürüyle de ilgileniyor. Servis yaptığı insanlar çok ilgisini çekiyor mesela. Her mekanın ayrı, meyhanenin ayrı, 3. dalga kahvecinin ayrı, fast food restoranın ayrı bir kültürü var, diyor.

çeşmekumru  Garsonluk Yaparak Dünyayı Gezen Küt Saçlı Kız IMG 1033

Bu topraklardan Dünya’ya yayılacak böyle kadın hikayeleri dinlemek çok güzel. Her şeyi kendi parası ve imkanları ile halletmesi sevindirici. Umarız gittiği yoldan dönmez ve gerekli desteği görür.

kadıngezginlerimiz  Garsonluk Yaparak Dünyayı Gezen Küt Saçlı Kız WhatsApp Image 2016 11 18 at 21

Kaynak: http://www.yolaciktv.com/yoldancikanlar/garsonluk-yaparak-dunyayi-gezen-kut-sacli-kiz/