İşte İnternete Çığ Gibi Düşen Dünyanın En Büyük Kedilerinin Fotoğrafları

Maine Coon türü kediler devasa boyutlarda, kaslı ve geniş göğüse sahip Amerikan kökenli kedilerdir.  Evde besleyebileceğiniz en büyük kedi olan bu türlerin kendine has görünümü vardır.

Robert Siljka isimli bir fotoğrafçı kendisini Maine Coon cinsi kedilerin fotoğraflarını çekmeye adamış.  Kendi sitesinde, “Kediler ve fotoğrafçılığa karşı aşırı ilgim var. Bu iki tutkumu birbiriyle harmanlamaya çalışıyorum” diyor.

Siljka’nın şimdiye kadar çektiği kedi fotoğraflarının tümünü aşağıdan görüntüleyebilirsiniz.  Yetişkin bir Maine Coon erkeği 6-8 kg ağırlığındadır. Bu tür kediler çok meraklıdırlar ve çabuk öğrenirler. Son derece sosyal olan bu kediler suda oynamaya bayılırlar ve insan gibi kapıları açarlar.

cats-2 İşte İnternete Çığ Gibi Düşen Dünyanın En Büyük Kedilerinin Fotoğrafları cats 2cats-7 İşte İnternete Çığ Gibi Düşen Dünyanın En Büyük Kedilerinin Fotoğrafları cats 7cats-11 İşte İnternete Çığ Gibi Düşen Dünyanın En Büyük Kedilerinin Fotoğrafları cats 11cats-3 İşte İnternete Çığ Gibi Düşen Dünyanın En Büyük Kedilerinin Fotoğrafları cats 3cats-1 İşte İnternete Çığ Gibi Düşen Dünyanın En Büyük Kedilerinin Fotoğrafları cats 1cats-5 İşte İnternete Çığ Gibi Düşen Dünyanın En Büyük Kedilerinin Fotoğrafları cats 5cats-4 İşte İnternete Çığ Gibi Düşen Dünyanın En Büyük Kedilerinin Fotoğrafları cats 4cats-12 İşte İnternete Çığ Gibi Düşen Dünyanın En Büyük Kedilerinin Fotoğrafları cats 12cats-6 İşte İnternete Çığ Gibi Düşen Dünyanın En Büyük Kedilerinin Fotoğrafları cats 6cats-8 İşte İnternete Çığ Gibi Düşen Dünyanın En Büyük Kedilerinin Fotoğrafları cats 8cats-10 İşte İnternete Çığ Gibi Düşen Dünyanın En Büyük Kedilerinin Fotoğrafları cats 10cats-9 İşte İnternete Çığ Gibi Düşen Dünyanın En Büyük Kedilerinin Fotoğrafları cats 9

Kaynak: http://tr.newsner.com/