Kabataş yalancısı Halime Kökçe attığı Tweet’i unutunca kaçtı…

Kabataş yalancısı olarak bilinen Star gazetesi yazarı Halime Kökçe, Gülen’i övdüğü Tweet’i önce kendisinin atmadığını ileri sürdü, sonra Twitter hesabını kapattı.

Kabataş yalancısı Halime Kökçe, Gülen hakkında attığı Tweet’leri önce inkar etti, gerçek ortaya çıkınca Tweet’leri silip Twitter’ı kapattı.

Birgün’de yer alan habere göre, Gülen cemaati ile ilgili konuk olarak katıldığı TV programı sırasında geçmişte Cemaati ve lideri Fethullah Gülen’i öven yazıları sosyal medyada kendisine hatırlatılan Halime Kökçe, Twitter hesabını kapattı.

Star gazetesi yazarı Halime Kökçe, program sırasında daha önce yazdığı bir tweet’i hatırlatan kişiye hakaret ederek “Bu tweeti hazırlayıp bana yamamaya çalışan şerefsiz” dedi. Ancak söz konusu tweet kendisine ait çıkınca canlı yayın sırasında tweeti sildi.

Ali Baysal adlı Twitter kullanıcısı, Halime Kökçe’nin 19 Kasım 2013’te yazdığı “Cemaat gençlere dershaneyi aracı kılmadan ulaşacak formüller bulabilir. Ben çocuklarımı gözüm kapalı emanet ederim.” tweet’inin görüntüsünü paylaşarak “Üfürüp durma kadın,bunları napıcaksın onu söyle” diye yazdı.

Kabataş yalancısı Halime Kökçe attığı Tweet'i unutunca kaçtı... 2261

Kabataş yalancısı Halime Kökçe attığı Tweet'i unutunca kaçtı... 11135

Kaynak: http://haber.sol.org.tr/