Kemoterapiye Alternatif Kenevir Yağı Tedavisi Tarifi

“Kenevirden doğru bir biçimde yapılan ilaç ile şifa bulunabildiği gerçeğinden toplumun haberdar olmasından sonra, kim Tıbbi Kenevirin yasallaşmasının karşısında durur ki?!”

Rick Simpson, hayatını; tüm hastalıklardan veya engellerden acı çeken hastalar için doğal kenevir yağının kullanımına adamış.

Rick Simpson’ın kanıtlanmış yüksek tesirli kanser tedavisi yağı

kenevirtarif (5) Kemoterapiye Alternatif Kenevir Yağı Tedavisi Tarifi kenevirtarif 5

Rick Simpson, neredeyse on yıllık bir süredir insanları Kenevir Yağı tedavisinin gücü hakkında bilgilendiren Tıbbi Kenevir aktivistidir. Rick, 2003’te kendi metastatik deri kanserini tedavi etmiştir, o zamandan beri kendini Tıbbi Kenevir Yağı ile ilgili gerçeklerin yayılmasına adamıştır. O, Kanadalı yetkililerden, hükümet sağlık örgütlerinden, Birleşmiş Milletler ofislerinden ve ilaç firmalarından sayısız karşıt tepki ve karalama kampanyaları ile karşılaşmıştır. Tüm bunlara rağmen, Rick Simpson 5,000 den fazla hastayı başarılı bir şekilde tedavi etmiştir ve tüm hastalık tiplerinin de tedavi edilebileceğine inanmaktadır. O, tüm kanser çeşitlerinin yüksek kalite Kenevir Yağı ile tedavi edilebileceğini belirlemiştir.

Rick; kanser, AIDS, arthiris, multipl sikleroz, diyabet, lösem, Crohn hastalığı, depresyon, kemik erimesi (osteoporoz), sedef hastalığı (psoriyazis), uykusuzluk hastalığı (insomnia), göz tansiyonu (glokom), astım, yanma, migren, kilo kontrolü, kronik ağrılar ve polipler ve tümörler gibi mutasyona uğramış hücrelere sahip hastaları tedavi etmiştir.

“Run From Cure” Tedaviden Kaçmak – Özel Belgesel

Christian Laurette 2008’de Rick Simpson’ın hikayesini “Run From Cure” adıyla belgesele çevirdi. Filmde; Rick’in 2007’de Kanada Yüksek Mahkemesi’ndeki davasında yaptığı savunmada şahitlikleri kabul edilmeyen Rick’in yağı ile tedavi olan hastalarla röportajlar mevcuttur. Bu belgesel film kenevir yağının tıbbi özelliklerini açıklayan büyük bir yapım olmuştur.

“İnsanlara, kendi kendilerini nasıl tedavi edeceklerini göstermek istiyorum”

Rick Simpson, kenevir yağının oral enjeksiyonla kullanıldığında, vücuttaki kanser hücrelerini bulup yokettiğine inanıyor. Mucize yağ, topikal (sürülerek) olarak kullanıldığında ise melanoma gibi çeşitli deri hastalıklarının kontrolüne ve hatta tedavisine imkan veriyor. Her nasılsa, ilaçlarla birlikte yüksek miktarda kenevir yağı kullanıldığında, açlık duymak, mutluluk hissetmek ve uyku hissi gibi bazı yan etkilere sebep olmaktadır. Bu, çok kısıtlı araştırmalar sonucu sunulan, ölüm dahil korkunç yan etkileri olan binlerce ilaca göre son derece güvenli bir tedavi yöntemidir. Şimdiye kadar, kenevirin herhangi bir formundan ölen insana rastlanmamıştır!

Rick Simpson’ın Kenevir Yağı Tarifi:

kenevirtarif (1) Kemoterapiye Alternatif Kenevir Yağı Tedavisi Tarifi kenevirtarif 1

Rick Simpson’ın kenevir yağından yapmaya en az 30 gram kuru kenevirle başlamalısınız. Bu miktardan ortalama 3-4 gram yağ elde edilebilir, fakat bu miktar kenevir türünden türüne değişiklik göstermektedir. 500 gram kuru materyalden ortalama 60 gram yüksek kaliteli yağ üretebilirsiniz.

ÇOK ÖNEMLİ:Bu talimatlar Rick Simpson’ın web sayfasından özetlenmiştir. Çözücü madde kaynarken çok dikkatli olunuz. Çözücü maddeler son derece yanıcı olabilmektedir. Yakınlarda sigara içilmemeli, kıvılcım, soba veya elektrikli ısıtıcı bulunmamalıdır. İşlem için gaza doğru üfleyen bir fan ve iyi havalandırılması olan açık bir alan tercih edilmelidir!

kenevirtarif (4) Kemoterapiye Alternatif Kenevir Yağı Tedavisi Tarifi kenevirtarif 4

Tamamen kuru ‘tıbbi kenevir’ materyali bir plastik kovaya boşaltın.

 

s-b8d59e1a3e6c86cd810255fd082381560bb93cb8 Kemoterapiye Alternatif Kenevir Yağı Tedavisi Tarifi s b8d59e1a3e6c86cd810255fd082381560bb93cb8Materyali kullandığınız çözücü ile ıslatın. Bu işlem için birçok tipte çözücü kullanılabilir: Saf nefyağı, eter, bütan, %99 izopropil alkol veya su bile kullanılabilir. 500 gram kenevir için 8 litre çözücü, 30 gram kenevir için ise 500 ml çözücü yeterlidir.

kenevirtarif (2) Kemoterapiye Alternatif Kenevir Yağı Tedavisi Tarifi kenevirtarif 2

Materyali temiz bir çubuk yardımıyla iyice karıştırın. Çubuk yerine sağlam bir tahta kaşık da kullanabilirsiniz. Materyal yarı nemli yarı kuru olduğundan rahatça parçalanacaktır.

Bir yandan çözücü ekleyerek, materyal tamamen parçalanana kadar çubuğunuzla karıştırmaya devam edin. Bunu yaptığınızda Kanabinoidler materyalimizden çözücümüze geçmiş olacaktır.

kenevirtarif (6) Kemoterapiye Alternatif Kenevir Yağı Tedavisi Tarifi kenevirtarif 6

Çözücü-yağ karışımını bitkinin posasından süzüp ayrı bir kaba dökünüz. Bu noktada bitkideki Kanabinoid miktarının %80 ini ayrıştırmış olacaksınız.

Daha sonra posada kalan Kanabinoidleri çıkarmak için posaya çözücü ekleyip ilk işlemi tekrarlayın beş dakika karıştırın. Ardından karışımı diğer çözücü-yağ karışımının içine süzün.  Çözücü ile iki kere yıkanmış posayı çöpe atın.

s-433d9b3fea610b02e4f5c0f7ab94c8e8f4afd526 Kemoterapiye Alternatif Kenevir Yağı Tedavisi Tarifi s 433d9b3fea610b02e4f5c0f7ab94c8e8f4afd526

Elde ettiğiniz çözücü-yağ karışımını kahve filtresi yardımıyla süzüp temiz bir kaba aktarın.

Çözücüyü Kaynatma: Pilav pişirme makinesi çözücü maddeyi nazikçe kaynatacaktır. Bu cihaz ortalama 2 litre karışımla baş edebilir. DİKKAT: Alev, elektrikli ısıtıcı, sigara, kıvılcım gibi içerisinde ateş bulunan durumlardan kaçınınız, çözücü son derece yanıcı olabilmektedir.

Karışımı Pilav pişirme cihazının 3/4’ü dolacak şekilde doldurunuz ve dereceyi yüksek tutunuz. Unutmayın, bu işlemleri iyi havalandırılmış açık bir alanda ve fan yardımıyla yapmalısınız. Çözücü uçtukça kalan karışımı tekrar tekrar ekleyiniz.

Sonunda tüm çözücü uçtuktan sonra yağa, birkaç damla su ekleyiniz (500 gram kuru materyal kullanılmış işleme 10 damla su). Bu işlem çözücü artıklarının uçmasına ve yağı yüksek ısıdan korumaya yarayacaktır.

s-6bdc7974beb281fde3cc83d675ca43590c445b61 Kemoterapiye Alternatif Kenevir Yağı Tedavisi Tarifi s 6bdc7974beb281fde3cc83d675ca43590c445b61

Pilav pişirme makinesinin dibinde kalan çözücü-yağ karışımını bir fırın eldiveni yardımıyla makineyi girdap yapıp döndürerek çözücünün tamamının uçmasını sağlayın. Çözücü tamamen uçtuğunda, pilav pişirme makinesinin ısısını düşüğe alın. Yağın sıcaklığı 140˚C yi geçmemeli.

s-a7fd74a6e28eadb7ef361793ca3668e37c12a4be Kemoterapiye Alternatif Kenevir Yağı Tedavisi Tarifi s a7fd74a6e28eadb7ef361793ca3668e37c12a4be

Fırın eldivenini kullanarak kanabinoid içeren yağı, pilav pişirme makinesinden paslanmaz çelik veya cam bir kaba nazikçe boşaltın.

Paslanmaz çelik kabı dehidratör makinasına veya kahve ısıtıcısı gibi hafif bir ısıtıcıya koyun ve birkaç saat boyunca bırakın, suyun ve zararlı terpenlerin uçmasını sağlayın. Bu işlemden sonra Yüksek Kaliteli Kenevir Yağınız kullanıma hazırdır.

kenevirtarif (3) Kemoterapiye Alternatif Kenevir Yağı Tedavisi Tarifi kenevirtarif 3

Yağı plastik şırıngalara emdirip saklayabilirsiniz. Şırıngalardan direk kullanım da kolay olur. Yağ soğuduktan sonra kalın gres yağı yoğunluğuna gelecektir.

Tıpta Yeni Çağın Şafağı

s-3f9b3ee89245eda890fe4afa38d58f96373bb1b0 Kemoterapiye Alternatif Kenevir Yağı Tedavisi Tarifi s 3f9b3ee89245eda890fe4afa38d58f96373bb1b0Rick Simpson Kenevir Yağının hayati organları yenilediğini ifade etmektedir. Bunu kullanan insanlar kendilerini 20-30 yaş daha genç hissettiklerini anlatmaktadırlar. Rick Simpson’ın web sayfasındaki mesajında beyan etmektedir ki;

“Kenevirden doğru bir biçimde yapılan ilaç ile şifa bulunabildiği gerçeğinden toplumun haberdar olmasından sonra, kim Tıbbi Kenevirin yasallaşmasının karşısında durur ki?!”

“Tıpta yeni çağın şafağındayız ve bu insanlık için yeni bir gündür. Kenevir sadece dünyayı kurtarmayacaktır, insanların acılarının büyük bir kısmını yok etmesinin yanında açlık çekmenin de sonunu getirmektedir. Neyi Bekliyoruz?” – Rick Simpson

Kaynak: https://www.facebook.com/