O şarkılar boşuna çıkmamış… Çağımızın Romantik Prensi Hakan Altun’un Bugüne Kadar Başına Gelen Talihsiz Olaylar

Bu ülkede ilişki konusundaki en talihsiz isimlerinden birisi hiç şüphesiz Hakan Altun. Yıllardır şarkılarını severek dinliyoruz fakat o şarkılar hiç de öyle kolay yazılmamış.

askere gittiğinde 17 gün boyunca sevgilisi iclal aydın‘a ulaşmaya çalıştı. ulaştığında ise, “şu an müsait değilim. daha sonra arar mısın?” cevabıyla karşılaştı. bu öykü ona hani bekleyecektinşarkısını yazdırdı.

yıllar ilerledi. seray sever ile sevgili oldu. fakat yine terk edildi. barışma ümidiyle telefonun başında çaresiz bekliyorum şarkısını yaptı, şarkı patladı ama geri dönen olmadı.

HGdgnLO  O şarkılar boşuna çıkmamış... Çağımızın Romantik Prensi Hakan Altun'un Bugüne Kadar Başına Gelen Talihsiz Olaylar HGdgnLO

sonra ebru gündeş ile sevgili oldu ve yine terk edildi. bu sefer kendini aştı. ebru gündeş’in isminin baş harflerinden şarkı yaptı. bu kalp senin için atacak, dedi. yine dönen olmadı.

ST60LDgiStG9zZ1y  O şarkılar boşuna çıkmamış... Çağımızın Romantik Prensi Hakan Altun'un Bugüne Kadar Başına Gelen Talihsiz Olaylar ST60LDgiStG9zZ1y

hakan altun 42 yaşında, o çağımızın romantik prensi değilse, kim prens.

Kaynak: https://seyler.eksisozluk.com