Obama’dan Clinton’a Kadar Uzanan Kan Dondurucu Bir Pedofili Skandalı İddiası: Pizza Gate

Geçtiğimiz günlerde Reddit’te ve çeşitli sitelerde kanıt sayılabilecek belgelerle birlikte ortaya korkunç bir iddia atıldı. Daha sonra da olay Sözlük’e taşındı. Biz de lafı fazla uzatmadan sözü yazarlara bırakıyoruz.

Belgelere geçmeden önce olayın kısa ve net bir özeti.

20 dakikadır reddit’ten okuyorum. evet mevzu ciddi onu belirteyim.

1995’te (belki daha eski) belçika’nın bir kasabasında kaybolan kız çocuklarıyla başlayan bir olaylar zinciri var. dünyadaki elit çomarların makam/mevki ve para desteğiyle çocuklara hallendiklerini kanıtlamaya çalışıyor insanlar. henüz yeterli kanıt elde edilebilmiş değil. söylenene göre istihbarat birimlerinden, medyaya kadar uzanan bir oto sansür, sümen altı etme durumları var. çünkü zaman zaman bu komplo teorisi dillendirilmiş.

240972802226 Obama'dan Clinton'a Kadar Uzanan Kan Dondurucu Bir Pedofili Skandalı İddiası: Pizza Gate 240972802226

gel gelelim geçen abd seçimlerinde reddit’in trump subreddit’inde bu iş gerçekten büyümeye başlıyor. çünkü işin içinde clinton çifti de var. şunu söylemeliyim ki kimin ne işlere karıştığı henüz belli değil. çünkü bahsi geçen teori pedofiliden daha ileri boyutlarda. çocuklara işkence ederek tecavüz etmekten tutun, insan kesip onun can çekişmesini izlemekten zevk alan tipler falan. burada satanist, mason bilmem ne ayini gibi şeyler düşünmeyin. baya baya böyle bu işi sanatsal aktivite gibi görüp izleyen, eğlenen, çocuklarla birlikte olan yozlaşmış hastalıklı ucube zenginler

41492486573 Obama'dan Clinton'a Kadar Uzanan Kan Dondurucu Bir Pedofili Skandalı İddiası: Pizza Gate 41492486573

iş neden ciddiye varıyor?  böyle komplo teorileri ilk mi?

hayır ilk değil. bu tip komplo teorileri çok sık oluyor. yalnız küçük bir azınlık reddit’te 4chan’de tartışıp unutuyor. bunu farklı kılan şey ise araştıranların el attığı kaynağın hızla kuruması ve basit medya haberleriyle alaşağı edilmeye çalışılması: http://www.eater.com/…t-ping-pong-conspiracy-theory

4081532023 Obama'dan Clinton'a Kadar Uzanan Kan Dondurucu Bir Pedofili Skandalı İddiası: Pizza Gate 4081532023

işin pizza boyutu ise abd’de bu işi organize eden adamın meşhur bir pizzacı olması ve ünlülerin tüm yazışmalarda pizza kodlarını kullanması.

işte peynir=kız çocuğu, makarna=oğlan çocuğu gibi. sözüm ona ünlüler de parti verecekleri zaman yüksek meblağlar ödeyip peynirli pizza, bilmem neli makarna gibi terimlerle bu pizzacıdan mail ile sipariş veriyor ve bu çocuklar adrese teslim ediliyor.

148244976708965 Obama'dan Clinton'a Kadar Uzanan Kan Dondurucu Bir Pedofili Skandalı İddiası: Pizza Gate 148244976708965

Mevzubahis pizzacının Facebook sayfasındaki profil fotoğrafı.

olay örgüsü içinde hayvani iğrençliklere atıfta bulunuluyor, bir ton ünlünün, zenginin adı geçiyor. bazı patavatsız olanlarının instagram’da paylaştıkları gerçekten garipdenebilecek çocuklu bebekli fotoğraflar ve onlara yapılan pizzalı bilmem neli şakalar kanıt olarak görülüyor

11243086 Obama'dan Clinton'a Kadar Uzanan Kan Dondurucu Bir Pedofili Skandalı İddiası: Pizza Gate 11243086

ingilizce durumunuz varsa buyrun biri 4 gün öncenin verilerine göre özetlemiş. bunu ben de izlemedim henüz:

Gelgelelim olayın belgelerle anlatımına.

hillary clinton’un kampanya danışmanı john podesta’nın, ticaret ve yüksek bürokrasi çevresinden kimselerle comet ping pong adında bir pizzacıda düzenlenecek “pedofili” organizasyonuna ilişkin mail alışverişi wikileaks üzerinden sızdırılıyor.

pizzacının sahibi, john podesta’nın kardeşi tony podesta ile yakın ilişkileri olan james alefantisadında bir girişimci. üstelik georges soros’un en büyük bağışçısı olduğu american bridge pac’in geçmişte comet ping pong ile maddi ilişkileri var.

comet pizza’da düzenlenen bir etkinliğin afişi:

12495485 Obama'dan Clinton'a Kadar Uzanan Kan Dondurucu Bir Pedofili Skandalı İddiası: Pizza Gate 12495485

comet pizza’nın sahibi james alefantis’in instagram’ından pedofili iması içeren kimi fotoğraflar:

aa2 Obama'dan Clinton'a Kadar Uzanan Kan Dondurucu Bir Pedofili Skandalı İddiası: Pizza Gate aa2aa4 Obama'dan Clinton'a Kadar Uzanan Kan Dondurucu Bir Pedofili Skandalı İddiası: Pizza Gate aa4aa3 Obama'dan Clinton'a Kadar Uzanan Kan Dondurucu Bir Pedofili Skandalı İddiası: Pizza Gate aa3aa1 Obama'dan Clinton'a Kadar Uzanan Kan Dondurucu Bir Pedofili Skandalı İddiası: Pizza Gate aa1

soros tarafından comet pizza yapılan bağışın delilleri:

coo Obama'dan Clinton'a Kadar Uzanan Kan Dondurucu Bir Pedofili Skandalı İddiası: Pizza Gate coo

aralık 2015’te, john podesta’ya gelen bir e-postada:

“the realtor found a handkerchief (i think it has a map that seems pizza-related.) is it yours? they can send it if you want. i know you’re busy, so feel free not to respond if it’s not yours or you don’t want it.”

cümlelerinin geçtiği bir bölüm var. “üzerinde pizza ile alakalı bir harita bulunan mendil“? büsbütün anlamsız görünüyor;

fakat görseli incelediğinizde taşlar yerine oturmaya başlamış olmalı,

coo1 Obama'dan Clinton'a Kadar Uzanan Kan Dondurucu Bir Pedofili Skandalı İddiası: Pizza Gate coo1

handkerchief code‘a da göz atmakta fayda var.

yine john podesta’nın yolladığı bir e-postada:

“instead of pasta and wonderful sauces, it was a lovely, tempting assortment of cheeses, yummy.” ve “do you think ı’ll do better playing dominos on cheese than on pasta?”

ifadeleri var. yine büsbütün mânâsız geliyor fakat kendi terminolojilerine göre john podesta, golden west financial’ın sahiplerine yolladığı e-posta’da kız çocuklarıyla s&m yapmasının erkek çocuklarıyla yapmasından daha keyifli olup olmayacağını soruyor.

coo2 Obama'dan Clinton'a Kadar Uzanan Kan Dondurucu Bir Pedofili Skandalı İddiası: Pizza Gate coo2

bunlar da 2007’de madeleine mccann adında bir çocuğunun kaçırılmasına şahitlik eden vatandaşın rehberliğiyle oluşturulmuş eskizler:

coo3 Obama'dan Clinton'a Kadar Uzanan Kan Dondurucu Bir Pedofili Skandalı İddiası: Pizza Gate coo3

adı geçen pizzacının fiziksel olarak hemen yanında bulunan, sahipleri yine aynı besta pizza‘nın logosu ile

coo4 Obama'dan Clinton'a Kadar Uzanan Kan Dondurucu Bir Pedofili Skandalı İddiası: Pizza Gate coo4

fbi tarafından yayımlanmış pedofili notasyonu arasında bir benzerlik göreceksiniz.

coo5 Obama'dan Clinton'a Kadar Uzanan Kan Dondurucu Bir Pedofili Skandalı İddiası: Pizza Gate coo5

obama geçmişte comet pizza’ya bağışta bulunmuş ve fred burton’ın don kuykendall’a yolladığı bir e-postada “obama’nın, özel bir parti için, chicago’dan washington’a 65 bin dolarlık pizzasipariş ettiğinden söz ediliyor, pizzanın neye işaret ettiğini sanıyorum anlamışsınızdır. comet pizza ve alefantis’in demokrat partiyle olan ilişkileri bununla da sınırlı değil: james alefantis, hillary clinton’ın fundraiser toplantıları için hizmet veriyor.

obama’nın “pizza” siparişiyle alakalı e-posta

alefantis’in obama’yı ziyaretinin belgeleri

coo6 Obama'dan Clinton'a Kadar Uzanan Kan Dondurucu Bir Pedofili Skandalı İddiası: Pizza Gate coo6

geçmişte daha ilginç ilişkiler de var: bill clinton, pedofiliyle yargılanmış jeffrey epstein’in sahibi olduğu little st james adasına tam 26 defa epstein’in, adına dikkat, the lolita express adlı uçağıyla gidiyor. dailymail, adaya “underage s*x slave island” lafzıyla refere etmiş.

coo7 Obama'dan Clinton'a Kadar Uzanan Kan Dondurucu Bir Pedofili Skandalı İddiası: Pizza Gate coo7

sızdırılan dokümanlar arasında clinton foundation’ın geçmişte marina abramovic adında bir performans sanatçısına 10 bin dolar hibe ettiğine ilişkin birtakım veriler ve marina abramovic’in john podesta ile hillary clinton’ı “spirit cooking” adını verdiği bir etkinliğe davet ettiği e-postalaşmalar da var.

marina abramovic’in çalışmalarının bir kısmı:

coo8 Obama'dan Clinton'a Kadar Uzanan Kan Dondurucu Bir Pedofili Skandalı İddiası: Pizza Gate coo8

ja1 Obama'dan Clinton'a Kadar Uzanan Kan Dondurucu Bir Pedofili Skandalı İddiası: Pizza Gate ja1ja Obama'dan Clinton'a Kadar Uzanan Kan Dondurucu Bir Pedofili Skandalı İddiası: Pizza Gate jaja4 Obama'dan Clinton'a Kadar Uzanan Kan Dondurucu Bir Pedofili Skandalı İddiası: Pizza Gate ja4ja3 Obama'dan Clinton'a Kadar Uzanan Kan Dondurucu Bir Pedofili Skandalı İddiası: Pizza Gate ja3ja2 Obama'dan Clinton'a Kadar Uzanan Kan Dondurucu Bir Pedofili Skandalı İddiası: Pizza Gate ja2

podesta ve clinton’ın marina abramovic ile olan garip ilişkisi pedofili zincirinin dışında kalıyor fakat yine de irdelenmeye değer.

kaynak: https://eksisozluk.com/entry/64095725