Rockçı stiliyle çöp kamyonu şoförlüğü yapan kadın

39 yaşındaki Özlem Fişeker, yarısı kazıtılmış saçları, deri ceketi, kaşındaki piercingiyle İzmir Karşıyaka’da çöp kamyonu şoförlüğü yapıyor.

Yarısı kazıtılmış saçları, deri ceketi ve kaşındaki piercingiyle İzmir Karşıyaka’da çöp kamyonu şoförlüğü yapan 39 yaşındaki Özlem Fişeker’i gören bir kez daha bakıyor. İşini başarıyla yapan Fişeker, “Erkeklere rakibiz” diyor.

ALKIŞ TUTUYORLAR

İşini en iyi şekilde yapmaya çalıştığını belirten Fişeker, “Bu durum insanların çok hoşuna gidiyor. Özellikle kadınların olumlu tepkileri ile karşılaşıyorum. Fotoğraf çektiren oluyor, alkış tutan, elimi sıkıp tebrik eden oluyor. Erkekler, beni görünce önce bir bakıyorlar, sonra inanamıyorlar. Dönüp bir daha bakıyorlar. ‘Kadınmış’ deyip el sallıyorlar” dedi.

(ÖZEL HABER) ROCK'ÇI DEĞİL ÇÖP KAMYONU ŞOFÖRÜ ÇÖP KAMYONU ŞOFÖRÜ KADIN, DİREKSİYON SALLIYOR  Rockçı stiliyle çöp kamyonu şoförlüğü yapan kadın zcdgv c 8270“ERKEKLERE RAKİBİZ”

Kadınların iyi araç kullanmadıklarına dair yanlış söylemlerin olduğunu ifade eden Fişeker, “Kadınlar trafikte çok dikkatli. Dikkatli oldukları için de bazen trafiği aksatabiliyorlar. Ama dikkat her zaman iyidir. Erkeklere rakibiz. Direksiyon hocasıyım ve ayrıca motor kullanıcısıyım. Trafikte hiçbir sorun yaşamıyorum. Kadınların trafikte daha çok olmasını ve her alanda çalışabilmesini isterim” diye konuştu

Kaynak: http://www.ensonhaber.com/rockci-degil-cop-kamyonu-soforu-2016-11-28.html