Sibirya kurtlarının ölümden kurtardığı kedi,

Sibirya kurtlarının ölümden kurtardığı kedi, onların en iyi arkadaşı oldu

Altı ay kadar önce, küçük kedicik Rosie’nin yaşayıp yaşamayacağından kimse emin değildi. Ancak Sibirya kurdu Lilo sayesinde, Rosie inanılmaz bir iyileşme sürecinden geçti ve artık o da bu ailenin mutlu bir üyesi.

Bu şefkatli kurtların ve kedinin ailesi “Kaliforniya’da yaşayan üç kız kardeşiz ve küçüklüğümüzden beri hayvanlara aşığız. O zamanlardan beri, sokakta bulduğumuz hayvanları evimize alıyor ve onları besliyoruz! Köpek papyonları ve bandanaları satarak para kazanıyoruz ve sokak kedilerini evlat edinmeleri için projeler düzenliyoruz. Bunlarla ilgili duyuruları Instagram adresimizden takip edebilirsiniz. Lilo ve Rosie hakkında yazdığımız çocuk kitabımızdan bir alıntı ile bitirelim, ‘Sevgi gözle görülemez, onu kalple görmek gerekir.’ “diyor.

Sibirya kurtlarının ölümden  Sibirya kurtlarının ölümden  Sibirya kurtlarının ölümden   Sibirya kurtlarının ölümden Sibirya kurtlarının ölümden kurtardığı kedi, 3 Sibirya Kurdu ve Kedi 63 Sibirya Kurdu ve Kedi 7 Sibirya kurtlarının ölümden Sibirya kurtlarının ölümden kurtardığı kedi, 3 Sibirya Kurdu ve Kedi 73 Sibirya Kurdu ve Kedi 8 Sibirya kurtlarının ölümden Sibirya kurtlarının ölümden kurtardığı kedi, 3 Sibirya Kurdu ve Kedi 83 Sibirya Kurdu ve Kedi 9 Sibirya kurtlarının ölümden Sibirya kurtlarının ölümden kurtardığı kedi, 3 Sibirya Kurdu ve Kedi 93 Sibirya Kurdu ve Kedi 10 Sibirya kurtlarının ölümden Sibirya kurtlarının ölümden kurtardığı kedi, 3 Sibirya Kurdu ve Kedi 103 Sibirya Kurdu ve Kedi 11 Sibirya kurtlarının ölümden Sibirya kurtlarının ölümden kurtardığı kedi, 3 Sibirya Kurdu ve Kedi 113 Sibirya Kurdu ve Kedi Sibirya kurtlarının ölümden Sibirya kurtlarının ölümden kurtardığı kedi, 3 Sibirya Kurdu ve Kedi3 Sibirya Kurdu ve Kedi3 Sibirya kurtlarının ölümden Sibirya kurtlarının ölümden kurtardığı kedi, 3 Sibirya Kurdu ve Kedi33 Sibirya Kurdu ve Kedi4 Sibirya kurtlarının ölümden Sibirya kurtlarının ölümden kurtardığı kedi, 3 Sibirya Kurdu ve Kedi43 Sibirya Kurdu ve Kedi 2 Sibirya kurtlarının ölümden Sibirya kurtlarının ölümden kurtardığı kedi, 3 Sibirya Kurdu ve Kedi 23 Sibirya Kurdu ve Kedi 5 Sibirya kurtlarının ölümden Sibirya kurtlarının ölümden kurtardığı kedi, 3 Sibirya Kurdu ve Kedi 5

Kaynak: https://gaiadergi.com/sibirya-kurtlarinin-olumden-kurtardigi-kedi-onlarin-en-iyi-arkadasi-oldu/