Sırlar Açığa Çıkıyor! Çin Devlet Görevlileri Uzaylıların Varlığını Doğruladı

Bugüne kadar bazı devlet kuruluşlarının, ordu görevlilerinin ve emekli astronotların dünya dışı varlıkları doğruladığına şahit olmuştuk. Çin devleti ise geçtiğimiz günlerde olaya son noktayı koydu ve uzaylıların varlığını doğrulayan resmi bir açıklama yaptı!

Bunlardan en önemlisi de şüphesiz Kanada Savunma Bakanlığı’ndan emekli Paul Hellyer’ın açıklamalarıydı.

Hellyer, uzaylıların varlığının ABD ve Kanada devletleri tarafından bilindiğini ve en az dört farklı uzaylı türünün binlerce yıldır Dünya’yı ziyaret etmekte olduğunu belirtmişti.

Üstelik uzaylıların varlığı hakkında yapılan açıklamalar bunlarla da sınırlı değil.

uzycn-5  Sırlar Açığa Çıkıyor! Çin Devlet Görevlileri Uzaylıların Varlığını Doğruladı uzycn 5

Bugüne kadar CIA, FBI, Amerikan Donanması, NASA, pek çok ordu görevlisi, emekli astronot, 51. Bölge’nin görevlileri ve Brezilya ve Rusya devletleri uzaylıların varlığını kısmen de olsa doğrulamıştı

Son olarak ise kâr amacı gütmeyen bir organizasyon olan “Citizen Hearing”in toplantısında uzaylıların varlığı doğrulandı.

Sixty-seven-year-old retired Beijing pro  Sırlar Açığa Çıkıyor! Çin Devlet Görevlileri Uzaylıların Varlığını Doğruladı uzycn 1

Saygıdeğer bir araştırmacı ve Çin UFO Federasyonu’nun başkanı olan Shi-Li Sun, geçtiğimiz günlerde cesur bir adım atarak uzaylıların varlığını doğruladı.

Üstelik Sun’a göre dünya dışı varlıkların yaptıkları ziyaretler sandığımızdan çok daha öncesine dayanıyor.

uzycn-3  Sırlar Açığa Çıkıyor! Çin Devlet Görevlileri Uzaylıların Varlığını Doğruladı uzycn 3

Sun, Dünya’nın on binlerce yıldır uzaylılar tarafından ziyaret edildiğini ve hatta Çin’in kültürünü ve medeniyetini inşa etmeye çalıştığı zamanlarda bile uzaylılara rastlandığını belirtiyor.

Sun, yaptığı açıklamada, insanlığın gelişim sürecinde uzaylıların katkıları olduğunu belirtiyor.

uzycn-2  Sırlar Açığa Çıkıyor! Çin Devlet Görevlileri Uzaylıların Varlığını Doğruladı uzycn 2

Sun’a göre dünyamız bilinmeyen bir süre boyunca uzaylılar tarafından ziyaret edilmiş ve toplumumuzun oluşmasında bu canlıların büyük katkıları olmuş. Yaptığı çalışmalar, bilim insanına dünyamızın uzaylılar tarafından tekrar ziyaret edileceğini ve insanlığın geldiği durumun kontrol edileceğini düşündürmüş.

Sun’a göre Çin kültüründe binlerce yıldır pek çok sanat eserinde ve halk hikayesinde rastlanan ejderha figürü kesin bir biçimde uzaylılara işaret ediyor.

uzycn-4  Sırlar Açığa Çıkıyor! Çin Devlet Görevlileri Uzaylıların Varlığını Doğruladı uzycn 4

“Çin kültüründe insanlar kendilerini ejderhaların soyundan gelen canlılar olarak görür ve kültürümüzde ejderhaların uzay boşluğundan geldiğine inanılır. Yani bizler ejderhaların çocuklarıyız ve aynı zamanda dünya dışı varlıklarız. Burada eski insanların bize anlatmak istediği bir şeyler var…”

Açıklamanın en önemli kısmını şu cümleler oluşturuyor:

uzycn-6  Sırlar Açığa Çıkıyor! Çin Devlet Görevlileri Uzaylıların Varlığını Doğruladı uzycn 6

“Onlarca yıldır yapılan çalışmalar, ben dâhil UFO’lar üzerine çalışan tüm akademisyenleri dünya dışı varlıkların gerçekliğine ikna etmiştir. Kısacası bizler UFO’ların, uzaylıların, kısacası dünya dışı varlıkların gerçekliğine inanıyoruz…”

Ve işte Çin devlet görevlilerinin İngilizce olarak yaptığı o açıklamanın tamamı:

kaynak: onedio.com