Tayyibin içeceği suda zehir mi çıktı?

Tayyibin içeceği suda zehir mi çıktı? Yoksa bu da mı bir kandırılma öyküsü mü?

Can Ataklı, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın içmek üzere olduğu suyun bir Cemaatçi isim tarafından “zehirli” denilerek durdurulduğunu yazdı.

Korkusuz gazetesi yazarı Can Ataklı, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın içmek üzere olduğu suyun bir Cemaatçi isim tarafından “zehirli” denilerek durdurulduğunu yazdı. Ataklı “sanıyorum ‘kandırılmaya örnek olacak’ bu tür hikâyelerden daha çok duyacağız” dedi.

Can Ataklı yazısında şu ifadeleri kullandı:

“Bir AKP yandaşından Erdoğan’ın ‘cemaate nasıl kandığını anlattığı’ bir örnek olayı dinledim.

Bir gün Erdoğan bir toplantıda önüne konan bardaktan tam su içecekken yanında cemaatçi olduğunu iyi bildiği biri ‘Aman efendim’ diyerek bardağı kavramış sonra da ‘Suyun rengini beğenmedim, zehirli olabilir’ demiş.

Bunun üzerine bardak ve içindeki su incelemeye gönderilmiş. Rapor gelmiş, meğer suda Erdoğan’ı anında öldürecek zehir varmış.

Erdoğan bunu anlatırken ‘İnsanın aklına o an zehiri koyan kişinin o olduğu gelmiyor tam tersine beni ölümden kurtardı diye minnet bile duyuyorsunuz’ demiş.

Sanıyorum ‘kandırılmaya örnek olacak’ bu tür hikâyelerden daha çok duyacağız.”

Odatv.com
Tayyibin içeceği suda Tayyibin içeceği suda Tayyibin içeceği suda  Tayyibin içeceği suda Tayyibin içeceği suda zehir mi çıktı? a bos 68