ABD istihbarat servisleri verdi… Trump’ın uykularını kaçıran rapor; ‘Putin’in elinde Trump’ın s*ks kaseti var’

ABD istihbarat servisleri verdi…

Rusya Devlet Başkanı Putin’in elinde ABD başkanlık seçimini Trump’ın lehine hacklediği iddiasından bile daha güçlü belgeler olduğu öne sürüldü. Raporda, ‘Putin’in elinde Trump’ın s*ks kaseti var’ iddiası dile getirildi.

ABD’nin dört istihbarat servisi şefinin cuma günü müstakbel Başkan Donald Trump’a verdikleri istihbarat brifinginde sundukları iki sayfalık bir notun içeriği gazete ve ajanslara sızdı.
Rusya Devlet Başkanı Putin’in elinde ABD başkanlık seçimini Trump’ın lehine hacklediği iddiasından bile daha güçlü belgeler olduğu öne sürüldü.
ABD’nin üst düzey istihbarat yetkililerinin geçtiğimiz hafta 20 Ocak’ta başkanlık koltuğunu devralacak olan Donald Trump’la bir toplantı gerçekleştirdiği bildirildi.
Toplantıda, Rus istihbaratının Trump hakkında ciddi kişisel ve mali bilgilere sahip olduğunun belirtildiği ifade edildi. İddiaların, ABD istihbaratının çalışmalarını güvenilir bulduğu eski bir İngiliz istihbarat görevlisinin notlarıyla hazırlandığı belirtildi.
Belgeler arasında Trump’ın, escortlar ve çeşitli fanteziler denediği birden fazla kasetten olduğu idda edildi.
.
Rus istihbarat kurumlarının elinde şantaj aracı olarak kullanılabilecek materyallerin olması, Trump’ın bağımsızlığı ve ABD çıkarlarını temsil etmesine yönelik  kuşku ve kaygılar yaratacağı belirtildi.
Trump’ın iddialara  Twitter’dan verdi;”Sahte haber, tam bir siyasi cadı avı” dedi.
[Haber görseli]  ABD istihbarat servisleri verdi... Trump'ın uykularını kaçıran rapor; 'Putin'in elinde Trump'ın s*ks kaseti var' donald
Kaynak: http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/dunya/658586/ABD_istihbarat_servisleri_verdi…_Trump_in_uykularini_kaciran_rapor.html