Türkiye’de Mutlaka İşinize Yarayacak 5 Vpn Uygulaması

SOSYAL MEDYAYA ERİŞİM ENGELİ BİR KEZ DAHA GÜNDEMDE. PEKİ, BU ESNADA SERVİSLERE ULAŞMANIN EN HIZLI VE EN SORUNSUZ HALİ NEDİR; TABİ Kİ VPN.

Twitter, Facebook, YouTube, Skype ve hatta WhatsApp, kimi anlarda erişim engeline takılabiliyor. Nitekim son yıllarda sıkça başımıza gelen bu durum, aslına bakarsak tek bir VPN uygulaması yüklemeye bakıyor. Biz de sizler için işe yarar 5 VPN aplikasyonunu listeledik.

1. HOTSPOT SHİELD

Türkiye’de Mutlaka İşinize Yarayacak 5 Vpn Uygulaması T C3 BCrkiyede  C4 B0 C5 9Finize Yarayacak 5 VPN Uygulamas C4 B1

Ücretsiz sürümü ile gönüllerde taht kuran Hotspot Shield, bunun yanında tüm dünyada kabul görmüş bir uygulama. İstenilen ülkeye göre değişkenlik gösterebilen Hotspot, App Store ve Google Play Store üzerinden ücretsiz bir şekilde indirilebilmekte.

2. TOUCH VPN

Türkiye’de Mutlaka İşinize Yarayacak 5 Vpn Uygulaması T C3 BCrkiyede  C4 B0 C5 9Finize Yarayacak 5 VPN Uygulamas C4 B1 ekran

Mağazalar üzerinden tek bir versiyon olarak gelen Touch VPN, tamamen ücretsiz oluşu ile dikkatleri üzerine çekiyor. İnternete bağlanmayı çok daha güvenli hale getiren uygulama, bunu yaparken sizden herhangi bir ücret istemiyor oluşu ile listeye girmeye hak kazanıyor.

3. ZENMATE

Türkiye’de Mutlaka İşinize Yarayacak 5 Vpn Uygulaması T C3 BCrkiyede  C4 B0 C5 9Finize Yarayacak 5 VPN Uygulamas C4 B1 1 1 1

Özellikle Chrome eklentisi ile dikkat çeken ZenMate, hızlı oluşu ile birçok kişi tarafından tercih edilmekte. Ancak bu noktada bir parantez açmak gerekiyor. Uygulama, belirli bir trafiğe kadar ücretsiz. Eğer kotayı doldurursanız ücret ödemeniz gerekmekte.

4. TUNNELBEAR VPN

Türkiye’de Mutlaka İşinize Yarayacak 5 Vpn Uygulaması T C3 BCrkiyede  C4 B0 C5 9Finize Yarayacak 5 VPN Uygulamas C4 B1

Hem App Store hem de Google Play Store üzerinden indirilebilen TunnelBear, konum ve hesap gibi bilgilerin saklanmasında iyi iş çıkarmakta. Bunun yanında yasaklı sitelere sınırsız erişim imkanı da sunan uygulama, ücretsiz oluşu ile birçok kişi tarafından tercih edilmekte.

5. OPERA VPN

Türkiye’de Mutlaka İşinize Yarayacak 5 Vpn Uygulaması T C3 BCrkiyede  C4 B0 C5 9Finize Yarayacak 5 VPN Uygulamas C4 B1

Kısa bir süre önce güncellenen Opera VPN, bir zamanların en popüler internet tarayıcısı olan Opera’nın bir hizmeti. Herhangi bir şekilde ücret ödemeden kullanılabilmekte olan uygulama, yasaklı sitelere girmenin yanı sıra reklam engelleme gibi özelliklere de sahip.

kaynak: http://www.teknolojibulteni.tv/