Ülkelere göre cinsel performans anketi yayınlandı!

DTK International’ın s*ks üzerine yaptığı anketin sonuçları oldukça şaşırtıcı.

DTK International’ın internet üzerinden yaptığı ankete katılanların yüzde 47’si haftada en az bir kez p*rno izlediğini belirtiyor.

Ön sevişme süresi ne kadar?

Org*zm öncesi geçen süre, 1-20 dakika aralığında değişiyor. Kadınların yüzde 33’ü ve erkeklerin yüzde 12’si “istediğim kadar” cevabını veriyor.

Türk erkeklerinin performansı

Utrecht Üniversitesi‘nde yapılan bir araştırmaya göre Türk erkeklerinin sevişmesi, başından sonuna 3 dakika 7 saniye sürüyor. Bu, uzmanlara göre yumurta haşlamaktan daha kısa bir süre.

En uzun süreyse İngiliz erkeklerinin: 7 dakika 36 saniye. Çalışmada ayrıca ABD’li erkeklerin 7 dakika, İspanyolların 5 dakika 8 saniye, Hollandalıların ise 5 dakika 1 saniyede boşaldığı belirlendi.

“Partnerinizi aldattınız mı?”

“Partnerinizi aldattınız mı?” sorusuna “Evet” diyen erkeklerin oranı yüzde 47’ye ulaşırken kadınlarda bu oran yüzde 33. “Hayır, hiçbir zaman yapmam” diyenlerin oranı kadınlarda yüzde 57, erkeklerde yüzde 38.

“Bir haftada en fazla kaç s*ks partneriniz oldu?” sorusuna her iki cins de yüzde 45’le “Bir tane” cevabını veriyor. “Kaç s*ks partneriniz oldu?” sorusuna “Beşten fazla” diyen erkeklerin oranı yüzde 44. “Hiç s*ks partnerim olmadı” diyenlerde kadınların oranı yüzde 22, erkeklerinse yüzde 18…

Ülkelerin s*ks alışkanlıkları

Peki Türkiye’de durum böyleyken, diğer ülkelerdeki s*ks istatistikleri ne diyor? İşte 2010’da İngiliz The Sun gazetesinin yaptığı ülkelerin s*ks alışkanlıklarını araştıran çalışmadan birkaç sonuç:

Yeni Zelanda: Yeni Zelandalı kadınlar hayatları boyunca ortalama 20 s*ks partneri ediniyor. Onlar dünyanın en ‘rastgele cinsel ilişki yaşayan’ kadınları.

Avusturya: Ortalama 29 s*ks partneriyle Avusturya erkekleri dünyanın en çapkınları.

İspanya: Kadınlara göre dünyanın en iyi sevişen erkekleri İspanyollar.

Almanya: Kadınlara göre Alman erkekleri dünyanın en kötü partnerleri çünkü kötü kokuyorlar.

Tayland: Ortalama 10 dakikayla en kısa sevişme süresi onlarda.

ABD: Yasal olarak dağıtımı yapılan ABD yapımı p*rno filmlerinin yüzde 90’ı Kaliforniya’nın San Fernando Vadisi’nde çekiliyor.

Yunanistan: En şehvetli millet. Mikanos Adası, her yıl binlerce turisti kendine çekiyor çünkü burası, ‘yetişkin Oyun alanı’ olarak tanınıyor.

Brezilya: En uzun süreli sevişme rekoru 30 dakikayla dikkat çekiyor.

Avustralya: Dünyanın en büyük memeli kadınları burada!

İsrail: Tel Aviv dünyanın gen*lev başkenti olarak biliniyor.

Hindistan: Telefon s*ksi ilk çıktığında o kadar popüler oldu ki, birçok kişi borç batağına düşünce bu hatlar yasaklandı.

Fransa: Fransızların yüzde 41’i hayatlarında bir kez de olsa s*ks partisine katılmış. Aynı zamanda or*l se*sin en yaygın olduğu ülke. Ülkenin Cap d’Agde bölgesinde bulunan Village Naturiste, dünyanın en büyük çıplaklar kampı.

Japonya: 500 kişinin katılımıyla, dünya grup s*ks rekoru Japonya’ya ait. Tokyo’nun Harajuku bölgesi fetişin başkenti olarak biliniyor.

İngiltere: İngiltere’nin banliyösünde bulunan Upminster, p*rno film ve s*ks oyuncaklarına ülke genelinden 7.9 kat daha fazla para harcıyor.

Not: Yazıda ki sansürleme hakkında, sitemizin tek gelir kaynağı google reklamlardır. Sansürlediğimiz kelimeleri de google yasaklı kabul edip, yayımlanması halinde reklam gösterimlerine izin vermemektedir. Bunun için sizlerden özür dileriz.

kaynak: http://www.milliyet.com.tr/