Vatan haini

Sorum şu;  Bu teröristler, ne zamandır terörist?  PKK ne zamandır var? Ne zamandır terörist bir örgüt olarak kabul ediliyor? Son 2 senedir mi?

Hayır elbette.

Son 30 küsur senedir terörist aynı terörist, PKK aynı PKK.  Peki bundan 3 sene önce sen Devlet olarak PKK ile masaya oturmadın mı?  Bu teröristleri davul zurnayla karşılatmadın mı?  Kürdistan demedin mi?

O gün de teröristti bunlar. Bugün de teröristler.

İçeri attığın HDP lilerin hangisi 3 aydır destek veriyor PKK ya? Hiç biri. Oldum olası nereden geldikleri, nereye gittikleri belli.  Eee??  Sen bu adamlara parti kurdurdun. Seçimlere soktun. 6 milyon oy aldırdın.  Neden bugün salyalar saçıyorsun?  60 bin kişi boşuna mı öldü?

Terörist senin işine gelirse terörişko, işine gelmezse vatan haini öyle mi?

Sahnede halay çekerken PKK yine aynı PKK ydı. El attığınız her işi batırdığınız gibi, bu işi de batırdınız. Önce sıçtınız, sonra güzelce sıvadınız, şimdi “Cafer bez getir, çok kötü koktu tez getir”, öyle mi?

Yemezler.

FETÖ son 3 senedir mi terörist?

Yıllardır bu adamların yedikleri haltları bağırırken millet, siz salyalar saçarak Hoca efendinizi savunmadınız mı? Simdi mi aklınıza geldi üzerine oturduğunuz organınızı kollamak??

Yemezler.  Biz yemiyoruz da…  Bunları yiyenler yüzünden tüm ülke yanıyor, benim derdim bu.

PKK teröristtir. Onunla masaya oturan ile, ona destek verenin de hiç bir farkı yoktur! Madem o milletvekilleri hapistedir, sizin yeriniz de bellidir!

Velhasıl, 1000 tane korumanın ortasında “bizim ölümden korkumuz yoktur” demek kadar kolay değil bu işler, değil mi kardeşim?  Çakma vatanseverler sizi…

Emre Dölcel