Ve Almanya arşivlerini açtı. Erdoğan’ın sarıldığı kişi bilin bakalım kim?

AKP Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun Cemaatçilerle toplantı yaptığına ilişkin yayımladığı fotoğrafa cevap niteliğinde bir fotoğraf da Alman İkinci Devlet Kanalı ZDF arşivinden çıktı.

Şimdi Yalçın Akdoğan’ın bu fotoğrafa vereceği cevap bekleniyor. Bakalım ne diyecek?

Soru, zor: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kimi öpüyor?

Ve Almanya arşivlerini açtı. Erdoğan'ın sarıldığı kişi bilin bakalım kim? TAYY C4 B0P 1

Alman ikinci devlet kanalı ZDF geçtiğimiz günlerde Fethullah Gülen ile ilgili bir haber yayımladı ve bu haberinde arşivinde bulunan bir öpüşme sahnesine de yer verdi.

Şimdiye kadar Türk medyasında görülmemiş olan bu karelerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ak saçlı birini öptüğü görülmekte. İlerleyen saniyelerde bu kişinin terört örgütü başkanı sıfatıyla Amerika Birleşik Devletleri’nden iade edilmesi istenen Fetullah Gülen olduğu anlaşılıyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olduğu dönemde çekilmiş olduğu zannedilen bu karelerde kısa adı FETÖ olarak anılan Fetullah Terör Örgütü lideri Fetullah Gülen’i “sağlı sollu öptüğü” görülüyor

Ve Almanya arşivlerini açtı. Erdoğan'ın sarıldığı kişi bilin bakalım kim? tayyip 2

Dediğimiz gibi: Şimdi Yalçın Akdoğan ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bu fotoğrafa ne cevap verecekleri merakla bekleniyor. Arşiv affetmiyor.

Ve Almanya arşivlerini açtı. Erdoğan'ın sarıldığı kişi bilin bakalım kim? tayyip 3

Ali Yıldırım / Berlin – Odatv.com