Devlet Bahçeli’ye açık mektubumdur. Bak Bahçeli efendi;

Bak Devlet Bahçeli efendi…

Eğer Gay isen sorun değil, bak Barbaros Şansal’a, göğsünü gere gere çıktı ben Gay’im dedi, ama Gezi zamanı senden fazla sokaklarda mücadele etti, Gay olması vatansever olmasına engel olmadı, vatansever olmak için de ben milliyetiçiyim diye ortalarda böğürmedi ama o şimdi vatan haini oldu, sen vatansever dimi?

Eğer bir kadınla basıldıysan, görüntülerin varsa sorun yapma. Bekar adamsın, yapacaksın tabi ki çapkınlık. Bak Hazreti Cübbeli Ahmet efendiye, şakır şakır seks videoları dönüyor piyasada ama o hala yanmayan kefen, Hz.Muhammedi rüyanızda gösteren terlik satışlarına devam ediyor, hem de tam gaz. Kimse umursuyor mu Cübbelinin sevişme şeysini, sen de fazla şettirme.

Eğer Biseksüelsen onu da dert etme.. Ha erkek ha kadın.. O senin cinsel tercihindir..

Eğer ufak tefek hırsızlıkların varsa, onu da dert etme.. Bu ülkenin asil insanları neleri affetmedi. Seni mi affetmeyecek? En kötü ihtimalle Allah için çaldım dersin yırtarsın, zaten bu zamanda en güzel yalan bu değil mi, bak bu ülkede bu yalana inanan % 50’lik bir kısım var şekerim, No Problem yani tamam?

Eğer bir arkadaşına kazık attıysan bu kişisel bir meseledir fakat aranızda çözmeniz lazım, kimseyi ilgilendirmez..

Ama yıllardır Milliyetçiliği ile bilinen bir partinin Genel Başkanıysan ama Ülkücü Camianın taaa tepesinde isen ama Bozkurtların Reisi isen ama sana inanıp güvenen 6-7 milyon seçmeni aldatıyorsan bak işte o zaman herşey değişir. Bu ülkenin güzel insanları bugüne kadar bir çok şeyi görmezden geldi ama bu güzel ülkenin insanlarının asla ve asla affetmeyeceği tek şey vatan hainliğidir. Bu ülke her şeyi unutur, unuttu da ama bir vatan hainini asla unutmaz, öyle ya da böyle zamanı gelince kendi elleriyle keser cezasını Türk halkı.

Ne demiştim, bak Barbaros Şansal gay ama en azından Vatan Haini değil. Vatan haini değil ama senin gibi vatanseverler (!) onu vatan haini ilan etti, senin gibi milliyetçi (!) abicikler de onun vatan haini ilan edilişini alkışladı iyi mi? O Gezi zamanı sokaklarda canla başla hayatı pahasına mücadele ederken, sen ekranlara çıkıp anca böğürdün, onu da yapamadın ya neyse, yaptığın tek şey esip gürlemek, bir de yağdığını görseydik tamam diyecektik.

Seni bu duruma getiren nedir yıllardır söylesene millete?

Tek bir oyunu dahi AKP ye kurban edecek kadar senin hangi özelini yakaladılar da bu korku ile şerefini, haysiyetini, onurunu, namusunu, milliyetçiliğini ve en önemlisi TÜRK HALKINI satar hale geldin söylesene.. Biz seni bir çok şey için affederiz Bahçeli.. Kafanı yorma.. Ama vatanını satarsan seni ne biz,  ne de tarih affetmeyecektir..

Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu bu nadide Cumhuriyete kast eden insanların yanında yer almak sana yakışmıyor.. Bizler Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, kim olduğumuz önemli değil, Alevi, kürt, sunni, Yahudi, Hristiyan, Rum, Ermeni, onun sayesinde insan gibi yaşıyoruz, onun düşünceleri ve ilkeleri ile bu ülke Dünyanın en önde gelen ülkelerinden birisi olmuştu ama sen ve senin gibi milliyetçi (!) vatanını seven (!) geleceği bu kadar gören abiler sayesinde Somali’den beter olduk!

O yüzden demem o ki; ne bok yediysen ye, kimseyi ilgilendirmez.. Ama şantaja boyun eğme, açık vermekten korkma, hiç bir açık Vatan Hainliğinin önünde olamaz.. Kaça sattın milliyetçiliğini, ne karşılığında vazgeçtin şerefinden, sahi söylesene, kaç para etti Türkiye, senin gözünde.. Neyse, Bir vatandaş olarak benden sana söylemesi, bu ülke çok vatan haini yetiştirdi ama unuttuğunuz bir şey var, bir o kadar da o vatan hainlerine haddini bildirecek vatansever yetiştirdi. Öptüm seni, iyi bak kendine ve Tayyibe…

Sincerely…